زیرگذر بلوار تولیدگران شهر قدس همچنان مسدود است

  • کد خبر : 554359
  • ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
زیرگذر بلوار تولیدگران شهر قدس همچنان مسدود است

مسدود بودن زیرگذر بلوار تولیدگران شهرستان قدس مدتی است که برای عبور و مرور مردم مشکل ایجاد کرده و باتوجه به تامین اعتبارات پس از گذشت ماه ها همچنان غیرقابل تردد و مسدود است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مسدود بودن زیرگذر بلوار تولیدگران شهرستان قدس مدتی است که برای عبور و مرور مردم مشکل ایجاد کرده و شهروندان نسبت به عدم تعهدات مسئولین در اتمام اجرای این پروژه ناراضی هستند. تاکنون بازدیدها و مکاتبات متعددی توسط مسئولین شهری صورت گرفته اما با توجه به تامین اعتبارات پس از گذشت ماه ها بلوار تولیدگران همچنان غیر قابل تردد و مسدود است.

محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهرستان های قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در این باره اظهار داشت: دو خط راه آهن با در نظر گرفتن یک کیلومتر در سمت راست و چپ می بایست خط جدیدی ایجاد شود تا بتوان خط قدیمی را از مدار خارج کرد. ایجاد خط های جدید در حال انجام است و زمان زیادی برای اتمام آن نمی برد.

محمودی در پاسخ به اینکه چه مدت زمانی طول می کشد تا این عملیات به اتمام می رسد، افزود: بنده سابقه زیادی در ریل گذاری نداشته و زمان دقیقی از اتمام آن را اطلاع ندارم. اما قرارداد منعقد شده حدود 2 یا 3 ماه بوده که یک ماه از آن نیز گذشته است.

نماینده مجلس شورای اسلامی در ارتباط با احداث تقاطع غیرهمسطح در دوربرگردان سرخه حصار تصریح کرد: پیگیر هستیم تا ردیف بودجه برای این بخش اختصاص یابد و امیدواریم سال آینده بودجه ای برای آن در نظر گرفته شود.

رفع این مشکل ماه هاست که همچنان در دست اقدام است و در صورت باز شدن این مسیر میزان زیادی از ترافیک ورودی شهر کاهش می یابد و از مسئولان شهری و استانی تقاضا می شود نسبت به پایبندی به تعهدات خود و حقوق مردم توجه بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=554359

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.