زوج موفق پرسپولیس در خط دفاعی

  • کد خبر : 624366
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۹:۰۰
زوج موفق پرسپولیس در خط دفاعی
مدافعان تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد خوبی را در خط دفاعی مقابل صنعت نفت آبادان از خود بر جای گذاشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مدافعان تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد خوبی را در خط دفاعی مقابل صنعت نفت آبادان از خود بر جای گذاشت. دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در حالی به پایان رسید که این مدافعان سرخ پوش پایتخت بودند که به نوعی کار را برای شاگردان یحیی گل محمدی درآوردند. در این دیدار در دقیقه ۴۰ بازی سید جلال حسینی با پاسی استادانه دیگر مدافع این تیم یعنی محمد حسین کنعانی زادگان را در محوطه جریه صاحب توپ کرد که همین حرکت در نهایت به کسب یک پنالتی به نفع پرسپولیس منجر شد.

کنعانی زادگان در مصاحبه اخیرش با در پاسخ به این پرسش مزاح گونه مبنی برآنکه آیا دوست دارد با سید جلال زوج خط حمله پرسپولیس را بسازد اینگونه جواب داد: «نه بابا! من و آقاسید دفاع وسط هستیم. خدا را شکر که بعد از یک سال بازی و تمرین کنار هم خیلی هماهنگ شدیم و از این بابت خوشحالم.»

همچنین وی در جواب این سوال«در حال حاضر تو و سیدجلال تنها مدافعان میانی تخصصی پرسپولیس هستید. سیدجلال در مصاحبه اختصاصی چند وقت پیش خود به این موضوع اشاره کرد که کمبود بازیکن دارید و اگر مصدومیت یا محرومیتی برای هرکدام از شما پیش بیاید، دست گل‌محمدی خالی است. نظر تو در این رابطه چیست؟» گفت:
حق با آقاسید است. مشکلات ما زیاد است و اگر بخواهیم صحبت کنیم، طولانی می‌شود. به هر حال این کمبود بازیکن در برخی پُست‌ها به ویژه دفاع وسط هم جزو همین مشکلات است اما مهم‌ترین ویژگی پرسپولیس رفاقت و همدلی میان کادر فنی و بازیکنان تیم است. بچه‌های تیم سر خود را جلوی توپ می‌گذارند و بر همه مشکلات غلبه می‌کنند. (‌به شوخی ادامه می‌دهد) به لطف همین مربیان و بازیکنان فداکار پرسپولیس است که ما پرسپولیسیم و حالا حالاها قهرمانیم! (‌می‌خندد) این را ننویسی لطفاً!

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624366

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.