زنگ انقلاب در مدارس ورامین نواخته شد

  • کد خبر : 558544
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
زنگ انقلاب در مدارس ورامین نواخته شد

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس شهرستان‌ ورامین نواخته شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دانش آموزان شهرستان ورامین در ساعت ۹:۳۳ دقیقه، همزمان با زمان ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی، با نواختن زنگ انقلاب با سر دادن سرود ملی جمهوری اسلامی، عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده و از ایثار و از خودگذشتگی کسانی که در پیروزی انقلاب نقش آفرین بودند تقدیر کردند.

دانش آموزان با سردادن سرود”خمینی ای امام”، از ایثار و تلاش‌های امام راحل در هدایت و رهبری انقلاب اسلامی تقدیر کرده و بر حرکت در مسیر آرمان های امام راحل و شهدا تأکید کردند.

در این مراسم مادران شهدا زنگ انقلاب را نواختند تا اعلام کنند تا از انقلابی که به برکت خون فرزندان شهیدشان به دست آمده، با تمام وجود دفاع خواهند کرد.

فرماندار ورامین در مراسم نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب که در دبیرستان فضیلت شاهد این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: نواخته شدن زنگ انقلاب با هدف زنده نگاه داشتن رشادت زنان و مردان ایران اسلامی در سالروز ورود تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران به میهن صورت می‌گیرد تا آینده سازان ایران اسلامی به خوبی با این ودیعه الهی آشنا شوند.

حسین کاغذلو افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شرایطی محقق شد که استعمار سایه خود را بر جهان و ایران گسترده بود و خفقان موجود، اجازه هیچ حرکتی را به انقلابیون نمی‌داد ولی برکت هدایت‌های امام راحل و وحدت مردم، سایه شوم استعمار از کشور برچیده شد و این نظام، به الگویی برای تمامی آزادیخواهان جهان تبدیل شد.

وی تصریح کرد: دهه فجر درهای پیروزی را یک به یک به روی این ملت گشود و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد.

وی تأکید کرد: آینده سازان ایران اسلامی باید با ابعاد مختلف انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن آشنا شوند تا بتوانند به درستی از این ودیعه الهی حراست کنند.

کاغذلو با اشاره به در پیش بودن انتخابات از دانش‌آموزان به ویژه رأی اولی‌ها خواست تا با شرکت در این رویداد مهم سیاسی، در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=558544

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.