زمین ورزش استقلال تغییر می کند

  • کد خبر : 620770
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۵۵
زمین ورزش استقلال تغییر می کند
به احتمال زیاد زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی انقلاب تا پایان هفته در اختیار استقلال قرار خواهد گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بازیکنان استقلال از کیفیت زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی اصلاً رضایت ندارند و معتقدند این چمن نیازمند ترمیم است . احتمالا زمین ورزش استقلال تغییر می کند. البته مسئولان باشگاه نیز از ابتدای هفته گذشته برای حل مشکل مذکور به طور جدی وارد عمل شده و به دنبال فراهم کردن شرایطی بودند تا تمرینات استقلال به زمین طبیعی مجموعه ورزشی انقلاب منتقل شود.

در پایان تمرین صبح جمعه، برخی از مربیان خبر خوبی برای آبی‌پوشان داشتند و مدعی بودند به احتمال زیاد زمین چمن طبیعی مجموعه انقلاب تا انتهای هفته جاری در اختیار استقلال قرار خواهد گرفت و حداقل نصف تمرینات تاکتیکی این تیم در طول هفته به آنجا منتقل خواهد شد تا زمین شماره دو آزادی مرمت شده و کیفیت مناسب خودش را دوباره به دست آورد.

مجموعهٔ ورزشی انقلاب یا باشگاه انقلاب که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ به نام کلوپ شاهنشاهی یا باشگاه شاهنشاهی خوانده می‌شد، در سال ۱۳۳۷ راه‌اندازی و پس از انقلاب به سازمان تربیت بدنی واگذار شد. این مجموعه با نگاه به موقعیت جغرافیایی ویژهٔ خود، از هوای پاک شمال تهران برخوردار است. در جنوبی در کنار بوستان ملت و در شمالی آن در خیابان سئول، کنار نمایشگاه بین‌المللی تهران است. این مجموعه با گسترهٔ نزدیک به یک میلیون متر مربع، که بیش از نیمی از آن فضای سبز است و نیمی دیگر فضاهای گوناگون سرپوشیده و روباز ورزشی است، از مهم‌ترین ورزشگاه‌های موجود در ایران و خاورمیانه و در دنیا کم‌مانند است. این مجموعه که نگین سبز تهران لقب گرفته‌است، روزانه میزبان حدود ۱۰٬۰۰۰ نفر از اعضا است.

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620770

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.