زلزله در سپاهان اصفهان پس از جدایی ژنرال

  • کد خبر : 608607
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
زلزله در سپاهان اصفهان پس از جدایی ژنرال
پس از بازی سپاهان برابر استقلال و دومین شکست زردپوشان برابر آبی‌پوشان، شوک خداحافظی ناگهانی امیرقلعه‌نویی اردوگاه زردپوشان اصفهان را غافل‌گیر کرد؛ البته دقایقی بعد این استعفا از سوی کادر مدیریتی سپاهان پذیرفته شد و قلعه‌نویی رسما از جمع زردپوشان جدا شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  پس از بازی سپاهان برابراستقلال و دومین شکست زردپوشان برابر آبی‌پوشان، شوک خداحافظی ناگهانی امیرقلعه‌نویی اردوگاه زردپوشان اصفهان را غافل‌گیر کرد؛ البته دقایقی بعد این استعفا از سوی کادر مدیریتی سپاهان پذیرفته شد و قلعه‌نویی رسما از جمع زردپوشان جدا شد. که زلزله ای در سپاهان اصفهان به وجود آورد.

روز بعد و پس از استعفای امیر قلعه نویی ازتیم فوتبال سپاهان، تغییرات دیگری نیز در این تیم رقم خورد؛ سیدعلی پزشک سخنگوی باشگاه سپاهان در گفت‌وگویی با پایگاه خبری این باشگاه ضمن تایید قبول شدن استعفای قلعه‌نویی گفت: همکاری باشگاه با آقایان سعید الهویی  دستیاران او نیز به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین رضایت‌نامه علی قربانی نیز صادر شد و از این لحظه همکاری ایشان با باشگاه سپاهان خاتمه یافت.

اما این پایان تغییرات ناگهانی در سپاهان نبود سیامک قلیچ‌خانی نیز از این تیم جدا شد؛ پس از اتمام همکاری سیامک قلیچ خانی با باشگاه سپاهان، حمید باقری مدیر روابط عمومی این باشگاه با حفظ سمت به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان معرفی شد.

امروز هم و دقایقی قبل ولادیمیر کومان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از جدا شدن از میان زردپوشان سپاهانی داد؛ وی با نوشتن جمله «خداحافظ طوفان زرد» جدایی خود از سپاهان را اعلام کرده است.

علی قربانی، بازیکن سپاهان که با جداشدن قلعه‌نویی از این تیم رضایت‌نامه‌اش صادر شد، درباره علت جدایی‌اش گفت:  از سپاهان جدا شدم ولی صحبت خاصی ندارم.

وی در مورد اینکه طی هفته‌های اخیر فشار زیادی را تحمل کرده و به نظر می‌رسد با ناراحتی جدا شده، عنوان کرد: نه، بعدا در این مورد صحبت می‌کنم. فعلا حرفی ندارم.

وی در مورد مقصد بعدی و اینکه آیا کارش را در ایران ادامه می‌دهد، اظهار داشت: در مورد مقصد بعدی خودم نمی‌توانم صحبت کنم. ان شاالله هرچه خواست خدا باشد همان اتفاق می‌افتد.

قربانی در خصوص اینکه گفته می‌شود راهی لیگ آذربایجان می‌شود، گفت: نه، از این خبرها نیست.

درحالی که علی قربانی وجود پیشنهاد از لیگ آذربایجان را تکذیب کرد که سحنگوی سپاهان علت جدایی وی از این تیم را وجود پیشنهاد برای او از لیگ آذربایجان عنوان کرد.

پزشک در مورد جدایی امیرقلعه‌نویی عنوان کرد: در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفتیم؛ در نیم فصل دوم با توجه به اتفاقاتی که افتاد نتایجی که باید به دست نیامد با اینحال پیش رفتیم. نقطه قوت سپاهان ثبات چه در کادرمدیریتی و چه در کادر فنی است. ما از آن تیم‌هایی نیستیم که این هفته مربیمان برود و هفته بعد مقابل ما قرار بگیرد. یک سری ورودی‌هایی داریم و بعد باید خروجی‌هایی داشته باشیم.

ویتصریح کرد: از امیرقلعه‌نویی تشکر می‌کنم؛ او در این دوسال خیلی برای تیم زحمت کشید. حتی سلامتیش به خطر افتاد. ما می‌دیدیم که توانش را می‌گذاشت. برای او آروزی سلامتی دارم و امیدوارم سال‌های سال از تجربیاتش در فوتبال استفاده شود. اما ما مزد زحماتمان را در زمین نمی‌گیریم. البته نتایج فنی هم تا حدی قابل قبول نبود.

وی در خصوص جدایی مربی و مدیررسانه‌ای سپاهان گفت: چون امیرقلعه‌نویی با یک تیم کار می‌کند آن‌ها هم ترجیح دادند همراه او استعفا بدهند و جدا شوند.

سخنگوی سپاهان در مورد وضعیت هدایت این تیم عنوان کرد: با تکسیرا صحبت کردیم. اختیارات کامل را به او دادیم. دو بازی آینده برای ما سرنوشت ساز است. روزهای خاص و سرنوشت سازی را پشت سر می‌گذاریم و با مربی و بازیکنان هم صحبت کردیم.

وی همچنین  در گفت‌و گو با برنامه فوتبال برتر، در مورد تجمع هواداران سپاهان و شعار علیه قلعه‌نویی و اینکه آیا او این کار را تایید می‌کند، اظهار داشت: انتظارات از سپاهان بالا است. بالاترین استانداردهای باشگاهی را دارد. من انتظار ندارم با سپاهان همدردی کنید. شما فرافکنی می‌کنید و آدرس غلط می‌دهید.

پزشک ادامه داد: انتظارات از سپاهان بالا است و هوادار نتیجه می‌خواهد. وقتی ورودی‌هایی به تیم می‌دهیم او هم خروجی می‌خواهد و صحبتش را می‌کند. من این کار را تایید نمی‌کنم و ما آن زمان به حمایت نیاز داشتیم. اما اشتباه داوری، حرف‌های فضای مجازی، اینکه مربی ما را به تیم‌ملی می‌دهند و… به این مسائل دامن می‌زند.

وی در مورد جدایی علی قربانی گفت: او از لیگ آذربایجان پیشنهاد داشت و رضایتنامه‌اش را دادیم.

آن چه مسلم است بر این نکته تأکید می‌کند که احوال دوتیم لیگ‌برتری اصفهان یعنی سپاهان و ذوب‌آهن خوب نیست و عدم نتیجه‌گیری آن‌ها هواداران فوتبال در اصفهان را ناراحت و دلسرد کرده است؛ موضوعی که این روزها باید آن را در عدم ثبات مدیریتی در دوتیم ریشه‌دار فوتبال اصفهان در سال‌های اخیر دانست.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=608607

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.