رییس فدراسیون کشتی مشخص شد

  • کد خبر : 504972
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
رییس فدراسیون کشتی مشخص شد

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرانجام پس از ۹ ماه بلاتکلیفی، رییس فدراسیون کشتی مشخص شد. فدراسیون کشتی پس از استعفای رسول خادم با سرپرست اداره می‌شد اما امروز با برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون رییس خود را شناخت. سید اصغر آزوره، جاسم امیری، حمید بنی تمیم، علی اکبر جیره سرایی، علیرضا دبیر و […]

رییس فدراسیون کشتی

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرانجام پس از ۹ ماه بلاتکلیفی، رییس فدراسیون کشتی مشخص شد. فدراسیون کشتی پس از استعفای رسول خادم با سرپرست اداره می‌شد اما امروز با برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون رییس خود را شناخت.

سید اصغر آزوره، جاسم امیری، حمید بنی تمیم، علی اکبر جیره سرایی، علیرضا دبیر و عبدالمهدی نصیرزاده ۶ کاندیدای اصلی این انتخابات بودند. در دوره اول این انتخابات که ۴۳ نفر در آن حق رأی  داشتند نصیرزاده و دبیر به ترتیب با ۱۲ و ۱۸ رأی به دور دوم ره پیدا کردند و در دوره دوم نیز دبیر با ۳۱ رأی در مقابل ۱۲ رأی نصیرزاده به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد.

از امروز به مدت چهارسال کلید فدراسیون کشتی در دستان دبیر خواهد بود. این فدراسیون در طول مدت ۹ ماه گذشته حمید بنی تمیم و بهروز نعمتی را به عنوان سرپرست در خود دید و حالا بعد از خانواده خادم نوبت به دبیر رسیده است.

علیرضا دبیر ۴۱ ساله ۳ مدال نقره جهان، یک طلای مسابقات جهانی و مدال طلای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی را در کارنامه دارد. این قهرمان جهان و المپیک بعد از خداحافظی از دنیای قهرمانی راه تحصیل و سیاست را پیش گرفت. وی هم اکنون استادیار دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و در دوره‌های سوم و چهارم شورای  شهر تهران نیز حضور داشت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504972

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.