شکستن رکورد قاپ زنی موبایل با درآمد روزی ۸ میلیون!

  • کد خبر : 539955
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
شکستن رکورد قاپ زنی موبایل با درآمد روزی ۸ میلیون!

یک جوان ۱۸ ساله با سرقت روزانه ۶ تا ۱۰ گوشی می‌دزدید و درآمدی معادل ۸ میلیون تومان رکورد قاپ زنی موبایل را شکست و به زندان منتقل شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک جوان ۱۸ ساله رکورد قاپ زنی موبایل در پایتخت را شکست و با روزی ۶ تا ۱۰ سرقت تلفن همراه دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد از دستگیری راکب موتورسیکلتی با ۳۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم اقرار کرد: با همدستش روزی ۶ الی ۱۰ موبایل سرقت می کردیم.

سرهنگ جهانشاه تیموری گفت: ساعت ۲۱:۰۰ شب نوزدهم آبان ماه تیم گشت انتظامی کلانتری در حال گشت زنی در محدوده خیابان امین حضور بودند که مشاهده می کنند ترک نشین موتورسیکلتی از داخل یک دستگاه خودروی سواری آموزش رانندگی که شیشه های خودرو پایین بودف یک دستگاه گوشی همراه سرقت و خلاف جهت حرکت خودروها از محل گریختند.

 

بیشتر بخوانید: سرقت از خودروی ۲۰۶ در ۱۵ ثانیه!

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله گشت انتظامی کلانتری به تعقیب موتورسواران پرداختند و راکب موتورسیکلت که با سرعت بالایی در حال متواری شدن بود، بعد از طی مسافتی تعادل خود را از دست داده و به زمین برخورد کردند.

وی ادامه داد: به علت تاریکی هوا و شلوی جمعیت ترک نشین موتورسیکلت از محل متواری ولی ماموران کلانتری موفق شدند راکب موتورسیکلت را دستگیر و به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی منتقل کنند.

 

شکستن رکورد قاپ زنی موبایل با درآمد روزی ۸ میلیون!

 

تیموری با اشاره به اینکه متهم ۱۸ ساله و تعدادی گوشی سرقتی از جمله موبایل راننده خودروی آموزش رانندگی کشف شد، افزود: متهم در کلانتری اظهار داشت: به همراه همدستش روزی ۶ الی ۱۰ گوشی همراه از شهروندان سرقت می کردیم و به مالخری در مرکز شهر به قیمت ۵۰۰ الی ۸۰۰ هزار تومان می فروخیتم و مبلغ به دست آمده را به طور مساوی تقسیم می کردیم.

کلانتر محله نبرد با اشاره به اینکه متهم تا کنون به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرده است، گفت: تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند.

 

بیشتر بخوانید: سرقت گوشی ۷۰۰ میلیونی پسر ثروتمند توسط دختر جوان!

 

وی ابراز داشت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهمان در ساعت های اولیه صبح که شهروندان به محل کارهشان مراجعه می کنند و در ساعت های پایانی شب که خسته از محل کارشان به منزل مراجعه می کنند، گوشی هایشان توسط متهمان سرقت شده است.

این مقام انتظامی به شهروندان تاکید کرد: از مکالمه تلفنی به دراز مدت به ویژه در ساعت های شلوغی تردد شهروندان دوری کنید. و دقت کافی در مراقبت از اموال شخصی داشته باشید.

تیموری در انتها افزود: شناسایی همدست متهم و سایر مال باختگان در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539955

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.