رونق تولید جز با رونق صنعت امکان‌پذیر نیست

  • کد خبر : 543341
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۱۳
رونق تولید جز با رونق صنعت امکان‌پذیر نیست

فرماندار فیروزکوه گفت: رونق تولید جز با رونق صنعت امکان‌پذیر نیست و دولت با تشکیل کارگروه‌هایی به دنبال تحقق اهداف این حوزه با رونق صنعت و تکنولوژی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه ستاد تسهیلات و رفع موانع تولید شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: یکی از راه های رونق و توسعه در شهرستان جذب سرمایه‌های مادی و اندیشه‌های خلاق اقتصادی است که مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با حمایت گسترده از کارآفرینان و فعالان اقتصادی نسبت به این مهم اهتمام ورزند.

وی تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات و محدودیت‌های اقتصادی با همکاری و تعامل بخش خصوصی و دولتی شرایط صنعتی و اقتصادی شهرستان رو به توسعه است که برای تداوم این امر استفاده بیشتر از ظرفیت علمی، دانشگاهی و پژوهشی در جهت شتاب بخشیدن به توسعه ضروری است.

فرماندار فیروزکوه افزود: رونق تولید جز با رونق صنعت امکان‌پذیر نیست و دولت با تشکیل کارگروه‌های تخصصی ستاد تسهیل به دنبال تحقق اهداف و سیاست‌های این حوزه با رونق صنعت و تکنولوژی است.

وی اظهار کرد: جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی از دیگر اهداف تحقق ستاد تسهیل است چرا که این مهم عامل اصلی در رشد، پرورش و رونق اقتصادی است.

گفتنی است در این جلسه صاحبان واحدهای تولیدی هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند که در پایان موضوعاتی شامل بدهی معوق بانکی ، درخواست سرمایه در گردش ، بدهی در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی از جمله مشکلات این واحدها بود که پس از بحث و بررسی تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=543341

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.