رمز عظمت سردار شهید سلیمانی چیست ؟

  • کد خبر : 551408
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
رمز عظمت سردار شهید سلیمانی چیست ؟

امام جمعه شهرقدس گفت: سردار سلیمانی بنده خالص شده خداوند است. ان گوهر نایابی که امروزه ما به آن نیاز داریم اخلاص است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در دیدار با جوانان این هفته ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به خصوصیات جوان قرانی و انقلابی از منظر قران و زندگی حضرت یوسف اظهار داشت: خداوند نام حضرت یوسف را ۲۷ بار در قرآن ذکر کرده و یک سوره کامل به نام ایشان در قرآن است.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: راز محبوبیت حاج قاسم سلیمانی و اینکه ایشان فاتح قلوب شدند شجاعت او نبوده بلکه این شهادت و مجاهدت عظیم پاداش جهاد اکبر او بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ادامه داد: اگر کسی بتواند شیطان و تفس درون خود را سرکوب و کنترل کند جهاد اکبر انجام داده است.

وی عنوان داشت: شهادت حاج قاسم کابوس دشمن شده و خواب را از چشم استکبار گرفته است. مقیاس حاج قاسم سلیمانی با تمام جهان فرق دارد سردار سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک ملت، یک تفکر و یک امت بود.

امام جمعه شهرقدس بیان کرد: ما در طول اسلام سلیمانی ها و مالک اشترهای بسیاری از دست داده ایم و سردار سلیمانی نفر اول و یا آخر نیست و تا پیروزی اسلام در تمام جهان سلیمانی های بسیاری را از دست خواهیم داد. رمز عظمت حاج قاسم سلیمانی اخلاص او بود.

وی افزود: سردار سلیمانی بنده خالص شده خداوند است. ان گوهر نایابی که امروزه ما به آن نیاز داریم اخلاص است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار عنوان کرد: کسی با مسائل دنیوی بزرگ نمی شود، آن چیزی که انسان را نگه می دارد و او را بزرگ می کند اخلاص در راه خدا است. امام جمعه شهرقدس تصریح کرد: فانی شدن در خدا، ذوب شدن در ولی خدا و جهاد در راه خدا سه خصوصیتی است که حاج قاسم سلیمانی را سردار دل ها کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=551408

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.