رقیب سرسخت دیاباته در لیگ بیستم

  • کد خبر : 622613
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۵۹
رقیب سرسخت دیاباته در لیگ بیستم
دارکو بیدوف می‌تواند یکی از مدعیان کسب عنوان آقای گلی لیگ بیستم باشد و شاید بتوان از حالا رقابت دو آسمانخراش فوتبال ایران یعنی شیخ دیاباته و دارکو بیدوف برای کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر را جذاب دانست.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تیم فولاد که یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود، به لطف پنالتی ثانیه‌های پایانی ساسان انصاری موفق شد یک امتیاز از دیدار مقابل ذوب‌آهن کسب کرده و از شکست فرار کند. در این دیدار، دارکو بیدوف مهاجم بلندقامت و ۱۹۱ سانتی‌متری ذوبی‌ها، به فاصله ۳ دقیقه دو بار دروازه محسن فروزان را باز کرد تا شاگردان رحمان رضایی در آستانه کسب پیروزی قرار بگیرند ولی پنالتی عجیبی که مرجان‌زاده داور مسابقه برای فولادی‌ها گرفت، مانع از کسب ۳ امتیاز توسط ذوب‌آهن شد.
نکته مهم این دیدار، درخشش دارکو بیدوف مهاجم توانمند ذوبی‌ها بود که توانست در این دیدار دبل کند. بیدوف که در زمان حضور میودراگ رادولوویچ سرمربی سابق ذوب‌آهن و در نقل و انتقالات نیم‌فصل دوم فصل گذشته به این تیم پیوست، در همان لیگ قبل نیز برای تیمش مثمرثمر بود. بیدوف در لیگ نوزدهم به‌طور کلی در ۱۰ دیدار برای ذوب‌آهن به میدان رفت که از این تعداد در شش مسابقه توانست بیشتر از ۶۰ دقیقه برای تیمش بازی کند و در این مدت، ۵ بار برای ذوب‌آهن گلزنی کرد که آمار بسیار خوبی محسوب می‌شود.
بیدوف که بیشتر دوران ورزشی‌اش را در دسته یک و دسته دوم صربستان گذرانده است، مدتی در لیگ کشورهای مقدونیه و مدت بسیار کوتاهی نیز در لیگ بلژیک به میدان رفته است. این بازیکن ۳۱ ساله که از تیم راد بلگراد به ذوب‌آهن پیوست، می‌تواند یکی از مدعیان کسب عنوان آقای گلی لیگ بیستم و رقیب سرسخت دیاباته در لیگ بیستم باشد. شاید بتوان از حالا رقابت دو آسمانخراش فوتبال ایران یعنی شیخ دیاباته و دارکو بیدوف برای کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر را جذاب دانست.

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622613

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.