انتقاد سعید راد از رقص رضا عطاران در فیلم هزارپا

  • کد خبر : 534663
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
انتقاد سعید راد از رقص رضا عطاران در فیلم هزارپا

رقص رضا عطاران در فیلم هزارپا و بازتاب گسترده آن موجب شد تا جمعی از هنرمندان به‌ویژه سعید راد از این حرکت انتقاد کنند و آن را وقیح بدانند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سعید راد بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در انتقاداتی تند رقص رضا عطاران در فیلم هزارپا را لودگی و موجب خوار شدن سینمای ایران دانست.

ستاره دهه ۵۰ سینمای ایران اخیرا گفت و گویی با یکی از برنامه‌های اینترنتی داشته که در آن صادقانه از روزهای سخت دور از ایرانش گفته است.

وی از روزهایی گفته که به خاطر محرومیت از فعالیت هنری به کانادا مهاجرت و برای امرار معاش رانندگی کرد. او در این مصاحبه از سخیف کردن سلیقه مردم در فیلم‌های طنز سینمای ایران هم گلایه کرده است.

 

بیشتر بخوانید: ماجرای مسافرکشی سعید راد در خارج از کشور

 

وی در ارتباط با سفرش به خارج از کشور نیز عنوان کرد: من هیچ‌گاه چمدانم را در آن جا باز نکردم. از من که ۲۰ سال در خارج از کشور زندگی کردم بپرسید؛ در خارج از کشور هیچ خبری نیست. من آن جا مسافرکشی کردم و راننده تاکسی بودم.
رقص رضا عطاران در فیلم هزارپا
این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه افزود: ما برای جایی هستیم که آن را می‌شناسیم و ایرانی هستیم. وقتی می‌گوییم خلیج فارس به ما غرور دست می‌دهد. مردم ما همیشه باغیرت هستند و امیدوارم برخی فقط موقع انتخابات این لقب را به مردم ندهند.

رقص رضا عطاران در فیلم هزارپا از لودگی هم گذشته است

راد در پایان خاطرنشان کرد: آن جایی که مردم می‌خواهند بخندند محل آسیب ماست. ما باید ببینیم چرا مردم ما به رقص مردها می‌خندند. این‌ها نه تنها لودگی نیست بلکه وقاحت است. مردم باید بخندند ولی ما بلد نیستیم از روی اصول مردم را بخندانیم.
در ادامه فیلم اظهارات سعید راد در اختیار شما قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534663

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.