رقابت قرآنی ۱۵۰۰ دانش‌آموز در جنوب تهران

  • کد خبر : 228781
  • ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
رقابت قرآنی ۱۵۰۰ دانش‌آموز در جنوب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، از برگزاری مسابقه قرآن، عترت و نماز براییک هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان برگزیده در این منطقه خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین مسلمی از از برگزاری مسابقه قرآن، عترت و نماز براییک هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان برگزیده در این منطقه خبر داد.

وی با بیان این مطلب گفت: به  منظور نهادینه شدن فعالیت‌های مذهبی و ارزشی در مدارس، مسابقه قرآن، عترت و نماز با حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر از برگزیدگان قرآنی در حال برگزاری است.

مسلمی با اشاره به اینکه بخشی از فعالیت های فرهنگی مدیریت شهری منطقه ۲۰ در مدارس و ویژه دانش آموزان اجرا می شود، افزود: این برنامه با مشارکت آموزش و پرورش ناحیه ۱ شهرری در مدرسه شاهد لاله ها ی منطقه ۲۰ اجرا می شود.

وی با اشاره بر اینکه برنامه‌های متنوع فرهنگی، تفریحی و فوق برنامه ای برای دانش آموزان شرکت کننده در نظر گرفته شده است ، اظهار داشت : برپایی غرفه های فرهنگی ، آموزشی در زمینه های  اوریگامی، نسیم بهشت، مصباح الهدی با محوریت دل نوشته ای به امام رضا (ع) و حضرت عبدالعظیم (ع) ، آیه های زندگی با محوریت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ورزشی، آسمان آبی زمین پاک و تفکیک پسماند از دیگر برنامه های جانبی مسابقه قرآنی است.

بر اساس این گزارش ، مسابقه قرآن ،عترت و نماز در ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ در مدرسه شاهد لاله ها واقع در ناحیه ۴ منطقه ۲۰ ویژه یک هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان، برگزار خواهد شد.

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=228781

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.