رفع مشکلات کمپ‌های ترک اعتیاد گام جدید مسئولین بهارستانی

  • کد خبر : 551215
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
رفع مشکلات کمپ‌های ترک اعتیاد گام جدید مسئولین بهارستانی

مسئولین شهرستان بهارستان در راستای شناسایی و رفع مشکلات کمپ‌های ترک اعتیاد از برخی از این مراکز در سطح شهرستان بازدید کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، المیرا سلیمانی‌جوان رئیس مرکز بهداشت بهارستان، تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی از کمپ ها و سازمان‌های مردم نهاد فعال در سطح شهرستان بهارستان بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است که این بازدیدها در راستای بررسی عملکرد مراکز مذکور و شناسایی و رفع مشکلات موجود احتمالی توسط مسئولین شهرستان بهارستان صورت گرفت که استقبال خوبی از سوی مسئولین این مراکز را نیز به همراه داشت.

مسئولین شهرستان بهارستان در ابتدا از کمپ ترک اعتیاد بداخشان بازدید کردند و در ادامه با حضور در کمپ ترک اعتیاد سرزمین روشنایی از این مرکز درمانی نیز بازدید به عمل آوردند و علاوه‌بر آشنایی با محیط و نحوه فعالیت این واحدها به گفت‌وگو با مسئولین مراکز مذکور پرداختند.

مسئولین بهارستانی در بازدید از محل ترک اعتیاد و کارگاه‌های این کمپ‌ها، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفتند و وعده‌های نیز در رابطه با رفع مشکلات موجود دادند که امید است هرچه زودتر این وعده‌ها عملی شوند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید رسیدگی هرچه بیشتر به کمپ‌ها و مراکز ترک اعتیاد سطح شهرستان می تواند ارتباط مستقیمی با کاهش تعداد معتادان در بهارستان داشته باشد و هرچه شرایط این مراکز بهتر باشد در بازپروری افراد مبتلا به اعتیاد موفق‌تر خواهند بود و در نتیجه امکان اینکه فرد پس از خروج از کمپ ترک اعتیاد و اتمام دوره درمان خود، مجدداً به دام اعتیاد گرفتار شود، بسیار پایین می آید که تمامی این موارد در گرو توجه ویژه مسئولین می باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=551215

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.