رسیدن به هیئت نظارت بر مطبوعات به چه قیمتی! / خرید رای با وعده آگهی از بانک «ص»

  • کد خبر : 621313
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
رسیدن به هیئت نظارت بر مطبوعات به چه قیمتی! / خرید رای با وعده آگهی از بانک «ص»

یکی از نامزدهای انتخابات قریب الوقوع انتخاب نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات؛ اقدام به خرید رای مدیران رسانه‌ها کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات که ۲۰ آبان ماه برگزار می‌شود با پدیده جدیدی همراه شده که «خرید رسمی و علنی رای» از سوی یکی از نامزدها است!

طبق تماس برخی از مدیران مسئول رسانه با این پایگاه خبری و اطلاعات رسیده از آن‌ها، اطرافیان این نامزد که مدیرکل روابط‌عمومی یک بانک دولتی است، با برخی مدیران مسئول رسانه‌ها تماس گرفته وعده می‌دهند که «در صورت رای دادن به وی در انتخابات، از سوی این بانک حمایت مالی و تبلیغاتی خواهند شد.»

اقدام این فرد از نظر عرفی – قانونی جرم بوده و «سوءاستفاده از موقعیت شغلی و استفاده از منابع عمومی و بیت‌المال برای منافع شخصی» محسوب می‌شود، که باید از سوی سازمان‌های نظارتی به‌ویژه سازمان بازرسی کل کشور مورد رسیدگی قرار گیرد.

همچنین بخش بازرسی و حراست بانک دولتی مربوطه نیز باید درباره عملکرد این مدیر و وعده وی برای سوءاستفاده از منابع عمومی در این بانک دولتی برای منافع شخصی، پاسخگو باشد.

گذشته از موارد یاد شده نکته‌ای که مدیران مسئول رسانه‌ها را خشمگین کرده و به واکنش و اعتراض واداشته این است که آیا این نامزد حضور در «هیوت نظارت بر مطبوعات» فکر می‌کند که رسانه‌های ایران، تعدادی یتیم و بی‌نوا هستند که با وعده یک آگهی تبلیغاتی! رای خود را فروخته و به ایشان رای دهند!؟ آیا ایشان اساساً رسانه‌های ایران و مدیران مسئولش را در این حد و قواره دیده است!؟ وی با این سطح دیدگاه و بینش می‌خواهد نماینده این قشر در هیئت نظارت بر مطبوعات شود!؟

منبع: پیام فوری

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=621313

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.