رسمی: اعلام لیست مازاد پرسپولیس با دو خروجی توسط کالدرون

  • کد خبر : 504804
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
رسمی: اعلام لیست مازاد پرسپولیس با دو خروجی توسط کالدرون

یکی از مشکلات کالدرون در پرسپولیس از بدو ورود مشکل پر بودن لیست این تیم بود اما حالا لیست مازاد پرسپولیس با دو خروجی توسط کالدرون اعلام شد.

لیست مازاد پرسپولیس

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یکی از مشکلات کالدرون در پرسپولیس از بدو ورود مشکل پر بودن لیست این تیم بود. لیست بازیکنان بزرگسالان پرسپولیس با جذب وحید امیری و محمدحسن کنعانی‌زادگان به ۲۰ رسید که این یعنی دو بازیکن مازاد و تصمیم سخت مربی برای انتخاب لیست خروجی تیم.

در چنین شرایطی پرسپولیس در صدد جذب یک مهاجم نوک خارجی و شش دانک نیز بوده و هست که همین امر کنار گذاشتن یک بازیکن دیگر را هم اجتناب پذیر می‌کند. با این اوصاف کالدرون کنار گذاشتن بازیکنان مازاد از تیم را منوط به برگزاری اردوی ترکیه کرده بود و حالا با گذشت بخش اعزم این اردو وقت اعلام لیست مازاد فرا رسیده است.

کالدرون با زیر نظر گرفتن تمرینات پیش فصل این تیم، هافبک شماره ۷ و مدافع چپ این تیم را از جمع پرسپولیسی ها کنار گذاشت تا فعلاً تعداد نفرات تیمش را به عدد ۱۸ برساند.

طبق گزارش ورزش ۳ این خبر در حالی اعلام شد که سروش رفیعی و شایان مصلح در تمرین ریکاوری صبح امروز حضور داشتند و به نظر می رسد خبر رسمی پس از تمرین به آن ها اعلام شده است. کالدرون تمرین عصر را تعطیل کرد تا بازیکنان در شهر به تفریح بپردازند و البته خبر جدایی سروش و مصلح نیز رسمی اعلام شود. با این شرایط باید منتظر تعیین تکلیف این دو بازیکن با سرخپوشان بود.

خروج این دو بازیکن باتوجه به این که پرسپولیس هافبک بازیساز ندارد و پیش تر با شایان مصلح نیز تمدید کرده بود کمی غافلگیر کننده بود و انتظار نمی رفت که این دو از لیست بیرون بروند اما احتمالاً کالدرون بر روی بازگشت بشار حساب باز کرده است.  در پست دفاع چپ نیز باتوجه به حضور نادری و انصاری پرسپولیس مشکلی نخواهد داشت.

هر چه هست به هر حال این دو بازیکن خوش اخلاق پرسپولیس مدنظر سرمربی آرژانتینی نیستند و باید به فکر تیمی جدید باشند.  حالا در صورتی که یک مهاجم خارجی هم جذب شود، پرسپولیس باید با یک بازیکن بزرگسال دیگر نیز خداحافظی کند. موضوعی که باتوجه به تاکید کالدرون روی مهاجم خارجی به نوعی قطعی به نظر می رسد. از حسین ماهینی و ربیع خواه به عنوان قربانیان بعدی اردوی پرسپولیس نام می‌برند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504804

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.