رجزخوانی و یاوه گویی توییتری ترامپ علیه ایران

  • کد خبر : 551543
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
رجزخوانی و یاوه گویی توییتری ترامپ علیه ایران

رئیس جمهور آمریکا در ادامه توئیت‌های زنجیری خود علیه ایران اعلام کرد که اگر ایران یک پایگاه ما را بزند بدون درنگ تجهیزات نظامی زیبا و پیشرفته خود را ارسال می‌کنیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه توئیتهای زنجیره ای و ادعاهای خود در قبال ایران بعد از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی نوشت: آمریکا اخیرا 2 تریلیون دلار خرج تجهیزات نظامی کرده است. ما بزرگترین ارتش و با اختلاف بهترین در جهان هستیم. اگر ایران به یک پایگاه آمریکایی حمله کند یا به یک (شهروند)آمریکایی، ما برخی از این تجهیزات زیبا و جدید را به سمت آنها ارسال می‌کنیم، بدون تامل.

 رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در پیامی در توئیتر به رجزخوانی علیه ایران پرداخت.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «ایران به صورت جسورانه در حال صحبت کردن درباره هدف قرار دادن منافع آمریکا در انتقام از خلاص کردن جهان از رهبر تروریست‌ها که یک آمریکایی را کشته و چند نفر دیگر را خیلی بد مجروح کرده، است.»

رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه یک شنبه نیز مدعی شده بود: «در صورتی که ایران به هر آمریکایی یا منافع آمریکا حمله کند، آمریکا 52 سایت در داخل ایران (به نمایندگی از 52 آمریکایی که ایران سال‌ها پیش به گروگان گرفته بود) حمله خواهد کرد که برخی از آنها بسیار سطح عالی و مهم برای ایران و فرهنگ ایران  است و این اهداف و خود ایران بسیار سریع و خیلی سخت مورد هدف قرار خواهند گرفت. آمریکا تهدید بیشتری نمی‌خواهد.»

فرمانده کل سپاه روز چهارشنبه و در واکنش به اقدام تروریستی واشنگتن و به دستور ترامپ در ترور سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به آمریکا هشدار داد: «ترور سردار شهید قاسم سلیمانی یک انتقام گیری راهبردی را در پی دارد که مطمئناً به حضور آمریکا در منطقه پایان خواهد داد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=551543

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.