راه اندازی نقاهتگاه بیماران کرونایی در سبزدشت

  • کد خبر : 572114
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
راه اندازی نقاهتگاه بیماران کرونایی در سبزدشت

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: نقاهتگاه افراد مشکوک به کرونا و مبتلایان ترخیص شده در سبزدشت در حال راه‌اندازی است.

مجتبی خانجانی، فرماندار شهرستان بهارستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به لزوم ایجاد شرایط مناسب برای بیماران کرونایی اظهار داشت: اولین نقاهتگاه شهر گلستان برای پذیرش بیماران مشکوک به ویروس کرونا و بیماران مبتلا به ویروس کرونا ترخیص‌شده از بیمارستان، در شهرک سبزدشت تجهیز شده‌ است.

وی بیان این‌که نقاهتگاه مذکور با سرعت در حال آماده سازی است، گفت: این نقاهتگاه هم‌اکنون مراحل پایانی تجهیز خود را طی می‌کند و به احتمال زیاد تا دو روز دیگر آماده بهره‌برداری و استفاده می‌شود.

فرماندار شهرستان بهارستان در ارتباط با جزئیات نقاهتگاه بیماران کرونایی شهرستان بهارستان، عنوان کرد: نقاهتگاه شهر گلستان در ساختمان میدان و میوه و تره بار شهرک سبزدشت با ۷۰ تخت درمانی در دو بخش زنان و مردان دایر شده است.

وی همچنین به اهمیت رعایت نکات بهداشتی توسط مردم اشاره کرد و افزود: شهروندان از دوستان، همسایگان و بستگان خود بخواهند که مسئولانه‌تر نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های اعلامی مسئولان را رعایت کنند.

فرماندار شهرستان بهارستان با تاکید بر این‌که شهروندان باید ترددهای غیرضروری خودداری کنند، خاطرنشان کرد: مردم با ماندن در خانه و خودداری از ترددهای غیرضروری می‌توانند کرونا را شکست دهند و زنجیره انتقال این ویروس را قطع کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=572114

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.