فرماندار فیروزکوه خبر داد:

راه‌اندازی اینترنت پرسرعت ۴G و ۳G در روستاهای فیروزکوه

  • کد خبر : 615867
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
راه‌اندازی اینترنت پرسرعت ۴G و ۳G در روستاهای فیروزکوه
فرماندار شهرستان فیروزکوه از راه اندازی  اینترنت پرسرعت 4G و 3G همراه اول در ۶ روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه، از راه‌اندازی  اینترنت پرسرعت ۴G و ۳G همراه اول در شش روستای شهرستان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی اینترنت پرسرعت این امکان برای دانش آموزان روستایی برای دسترسی به اینترنت روستایی و استفاده از برنامه شاد فراهم شده است.

وی گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در راستای تحقق وعده های داده شده به اهالی روستاهای مهن، کرکوانه، حصاربن، نجفدر، وزنا و زرمان اینترنت پرسرعت تلفن‌ همراه ۴G و ۳G توسط همراه اول راه اندازی شد و برای دانش آموزان روستاهای یادشده بهره‌گیری از آموزش مجازی از این طریق امکان‌پذیر است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود: رساندن اینترنت به روستاها از اولویت نخست دولت تدبیر و امید بوده چرا که اتصال روستاها به اینترنت زمینه و بستری برای توسعه آموزش، بهداشت و سلامت الکترونیک در این منطقه ها است.

وی تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌ها، ارتقا کیفیت و کمیت محصولات مخابراتی در روستاها یکی از برنامه‌های دولت در فیروزکوه است که با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده و در نظر گرفتن اولویت‌ها ، با هدف تقویت زیرساخت‌های لازم در حال تحقق است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615867

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.