«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

راهیابی نمایش «قلاده برای سگ مرده» به جشنواره تئاتر استان تهران

  • کد خبر : 626438
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
راهیابی نمایش «قلاده برای سگ مرده» به جشنواره تئاتر استان تهران
نمایش قلاده برای سگ مرده نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی رضا همتی از شهرستان دماوند به بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان راه یافت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نمایش قلاده برای سگ مرده نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی رضا همتی از شهرستان دماوند به بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان راه یافت.

در این دوره از جشنواره ۵۵ گروه نمایشی از طریق سایت تهران تئاتر و به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند؛ هیات انتخاب با حضور در شهرستان های استان، تعداد ۴۸ اثر را به صورت حضوری و هفت اثر را در قالب فیلم بازبینی کردند؛ در خاتمه نیز تعداد ۱۲ اثر برای مرحله نهایی جشنواره به شرح زیر به دبیرخانه جشنواره معرفی شد.

شش نمایش در مرحله انتخابی آثار نمایشی بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران از شهرستان دماوند حضور داشتند که از میان آنان نمایش قلاده برای سگ مرده نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی رضا همتی از شهرستان دماوند به بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان راه یافت.

بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران با حمایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان تهران ۲۲ تا ۲۶ آذر در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.

همچنین مرحله انتخاب آثار نمایشی بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران با حضور وحید آقاپور، سامان ناصری و پیمان دانشمند در ترکیب هیات انتخاب از اول تا ششم آذرماه در دوازده شهرستان استان تهران برگزار شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626438

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.