برگزاری راهپیمایی اعتراضی نمازگزاران پایتخت علیه تعرض به شیخ عیسی قاسم / شعارهای ضد استکباری آسمان تهران را فرا گرفت

  • کد خبر : 249347
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
برگزاری راهپیمایی اعتراضی نمازگزاران پایتخت علیه تعرض به شیخ عیسی قاسم / شعارهای ضد استکباری آسمان تهران را فرا گرفت

نمازگزاران جمعه شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران در محکومیت تعرض به شیخ عیسی قاسم راهپیمایی کردند.

به گزارش تهران نیوز ، راهپیمایی اعتراضی نمازگزاران پایتخت علیه تعرض به شیخ عیسی قاسم ، بعدازظهر امروز راهپیمایی باشکوه نمازگزاران استان تهران در محکومیت تعرض دژخیمان رژیم آل خلیفه به آیت الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی برگزار شد.

مراسم راهپیمایی در تعرض دژخیمان رژیم آل خلیفه به آیت‌الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی در شهر تهران از مقابل دانشگاه تهران به سوی میدان فلسطین انجام شد.

اقشار مختلف مردم، نظامیان، روحانیون، بازاریان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تهرانی در این راهپیمایی حضوری دشمن‌شکن داشتند.

مردم مومن و انقلابی شهرستان‌های استان تهران نیز در محکومیت تعرض دژخیمان رژیم آل‌خلیفه به آیت‌الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی « آل‌خلیفه فاسد و بی حیا است، مزدور شیطان بزرگ آمریکا است» سر دادند.

نماز گزاران در حالی که شعار « آیت حق شیخ عیسی قاسم است، حمایتش پیرو حق لازم است» حمایت و پشتیبانی خود از مردم مظلوم و بی دفاع بحرین را اعلام و جنایات آمریکا، آل سعود و آل خلیفه را محکوم کردند.

راهپیمایی نمازگزاران قرچک علیه تعرض به شیخ عیسی قاسم

نمازگزاران شهرستان قرچک همزمان با سراسر کشور در محکومیت تعرض به شیخ عیسی قاسم راهپیمایی کردند.

مراسم راهپیمایی در تعرض دژخیمان رژیم آل خلیفه به آیت الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی در شهرستان قرچک  از مسجد جامع تا اداره آموزش و پرورش انجام شد.

اقشار مختلف مردم، نظامیان، روحانیون، بازاریان، دانشجویان، بسیجیان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در این راهپیمایی حضوری دشمن شکن داشتند.

مردم مومن و انقلابی قرچک نیز در محکومیت تعرض دژخیمان رژیم آل خلیفه به آیت الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی با شعارهای  ” آل خلیفه فاسد و بی حیا است، مزدور شیطان بزرگ آمریکا است”، ” آیت حق شیخ عیسی قاسم است، حمایتش پیرو حق لازم است” حمایت و پشتیبانی خود از مردم مظلوم و بی دفاع بحرین را اعلام و جنایات آمریکا، آل سعود و آل خلیفه را محکوم کردند.

گفتنی است، در پایان بیانیه ای در ۵ بند قرائت کردند که با تکبیر راهپیمایان مورد تایید قرار گرفت.

 

راهپیمایی محکومیت تعرض به شیخ قاسم در شهرری

راهپیمایی محکومیت تعرض به شیخ عیسی قاسم در شهرری پس از نماز جمعه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، راهپیمایی محکومیت تعرض دژخیمان آل‌خلیفه به شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی و تهدیدات آمریکا و آل سعود در شهرری بعد از نماز جمعه پنجم خرداد ماه از مقابل مصلی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) به سوی میدان شهرری با حضور مردم و مسئولان ری برگزار شد.

 

 

راهپیمایی مردم شهریار در حمایت از شیخ عیسی قاسم

مردم بیدار و همیشه در صحنه شهریار با برگزاری راهپیمایی پس از نماز جمعه حمایت خود را از آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین اعلام کرده و اقدامات آل خلیفه وآل سعود را در سرکوب مردم محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، مردم بیدار و همیشه در صحنه شهریار با برگزاری راهپیمایی پس از نماز جمعه حمایت خود را از آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین اعلام کرده و اقدامات آل خلیفه وآل سعود را در سرکوب مردم محکوم کردند.

راهپیمایی مردم شهریار در حمایت از شیخ عیسی قاسم راهپیمایی مردم شهریار در حمایت از شیخ عیسی قاسمراهپیمایی مردم شهریار در حمایت از شیخ عیسی قاسمراهپیمایی مردم شهریار در حمایت از شیخ عیسی قاسمراهپیمایی مردم شهریار در حمایت از شیخ عیسی قاسم

 

اعتراض پایتخت نشینان و مردم شهرستان‌های استان تهران در حمایت از شیخ عیسی قاسم

مردم مومن و انقلابی ورامین نیز  در محکومیت تعرض دژخیمان رژیم آل خلیفه به آیت الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی « آل خلیفه فاسد و بی حیا است، مزدور شیطان بزرگ آمریکا است» سر داده و از مصلی بزرگ صاحب الزمان( عج) به سوی گلزار شهدای سید فتح الله حرکت کردند.

نماز گزاران فیروزکوه نیز در حالی که شعار « آیت حق شیخ عیسی قاسم است، حمایتش پیرو حق لازم است» حمایت و پشتیبانی خود از مردم مظلوم و بی دفاع بحرین را اعلام و جنایات آمریکا، آل سعود و آل خلیفه را محکوم کردند.

در شهرستان پاکدشت نیز راهپیمایان با مشت های گره کرده فریاد « این شیخ آزاده هدایتگر است، او تابع ولایت و رهبر است» سر دادند و بلافاصله بعد از نماز پر شکوه جمعه نسبت به جنایات آل خلیفه و تعرض به شیخ عیسی قاسم اعتراض کردند.

مردم دماوند فریاد انزجار از ظلم و ستم امریکا و مزدوران آن در منطقه را سر داده و شعار « آل خلیفه حیا کن، منامه رو رها کن» را با مشت های گره کرده فریاد زدند و نسبت به ادامه روند ظلم و جنایت در بحرین معترض بودند.

اسلامشهری‌ها نیز شعار « آل سعود حیا کن، مدینه رو رها کن» را سر می دادند و از وزارت امور خارجه خواستند با تمام توان از ابزار دیپلماسی برای حمایت از آیت الله شیخ عیسی قاسم استفاده کند.

در شهرستان قدس نیز، نمازگزاران جمعه با فریادهای بلند، موضع جمهوری اسلامی ایران و ملت های آزادی خواه جهان را به گوش جهانیان رسانده و شعار « بحرینی بحرینی حمایتت می کنیم» سر دادند.

مردم مومن و انقلابی شهرستان بهارستان نیز با شعار « یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا» خواستار اتحاد بین جامعه مسلمانان در مبارزه با استکبار جهانی شدند.

بر اساس این گزارش، راهپیمایی محکومیت تعرض دژخیمان رژیم آل خلیفه به آیت الله شیخ عیسی قاسم و شهادت جوانان بحرینی در شهرستان های شمیرانات، پیشوا، قرچک، شهریار، ملارد، رباط کریم و ری برگزار شد و در پایان بیانیه ای در ۵ بند قرائت کردند که با تکبیر راهپیمایان مورد تایید قرار گرفت.

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=249347

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.