همزمان با عید سعید غدیرخم؛

دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در پیشوا استارت خورد

  • کد خبر : 607301
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در پیشوا استارت خورد
مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه شهرستان پیشوا همزمان با عید سعید غدیرخم با حضور مسئولان و گروه‌های جهادی بسیج در این شهرستان آغاز شد.

غلامرضا نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جعفر بن موسی الکاظم علیه‌السلام شهرستان پیشوا در حاشیه رزمایش کمک مومنانه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: در مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه ۶ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان این بیماری که توسط بنیاد مستضعفان، سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام، دفتر امام جمعه پیشوا و خیرین تهیه شده است، توسط حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج و با همکاری مردم خیر بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا که شناسایی شده بودند، توزیع می‌شود.

وی گفت: هشت جهیزیه به ارزش ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تهیه شده که ۳۰ درصد آن توسط خیران و مابقی آن توسط سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران تامین شده است، به نوعروسان شهرستان پیشوا اهداء شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جعفر بن موسی الکاظم علیه‌السلام شهرستان پیشوا افزود: ۴۰۰ کارت ۳۰۰ هزار تومانی به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال از طرف بنیاد مستضعفان تا روز عید سعید غدیر به نیازمندان در سطح شهرستان پیشوا توزیع می‌شود.

وی عنوان کرد: ما شرمنده مردم هستیم از همه مجموعه‌ها از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، فرمانداری، شهرداری و دیگر نهادهای شهرستان پیشوا که رد این طرح کمک کردند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607301

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.