کنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

دولت کارآمدی لازم را ندارد/ با آمدن بایدن معجزه نخواهد شد

  • کد خبر : 623351
  • ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
دولت کارآمدی لازم را ندارد/ با آمدن بایدن معجزه نخواهد شد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: متأسفانه دولت یازدهم و دوازدهم کارآمدی لازم را ندارد و چون کارآمدی لازم را ندارد، تلاش می‌کند فرافکنی کند.

حسین کنعانی‌مقدم، دبیر کل حزب سبز ایران در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: وقتی دولتی نتواند مسائل و مشکلات را حل کند، سعی می‌‌کند به دیگر کشورها نگاهی داشته باشد تا مشکلات خود را حل کند؛ در صورتی که این روش یک استراتژی غلطی است که استقلال کشور را زیر سؤال می‌برد و وابستگی کشور را به قدرت‌های بیگانه افزایش می‌دهد.

وی افزود: اگر دولت کارآمد باشد و بتواند با بهره‌گیری از توان داخلی  مسائل و مشکلات کشور را حل کند، دیگر نگاهی به شرق و غرب نخواهد داشت، اما متأسفانه دولت یازدهم و دوازدهم کارآمدی لازم را ندارد و چون کارآمدی لازم را ندارد، تلاش می‌کند فرافکنی کند.

فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد:  با آمدن جو بایدن قرار نیست معجزه‌ای رخ دهد. آبشخور سیاست خارجی آمریکا از یک مؤلفه مشترک بهره می‌گیرد و آن هم لابی صهیونیستی است که در ارتباط با ایران و منطقه خاورمیانه سیاست‌های خود را به آمریکا دیکته می‌کند و این سیاست هم چیزی کمتر از براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران نیست و به کمتر از این قانع نیستند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623351

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.