فیروزی پوربادی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

دولتمردانی که در برابر حق ایستادگی کنند با شکست مواجه می‌شوند

  • کد خبر : 622531
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
دولتمردانی که در برابر حق ایستادگی کنند با شکست مواجه می‌شوند
فیروزی پور، گفت: مسلمانان جهان به دنبال کشف حقایق و آزادگی باشند که سرانجام پیروزی نصیب کسانی است که دنبال حق هستند و شکست با افراد و دولتمردانی خواهد بود که در مقابل حق ایستادگی کنند.

رحمت‌الله فیروزی پوربادی، نماینده مردم نطنز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در تبیین انتشار کاریکاتور موهن در نشریه فرانسوی که خشم جوامع اسلامی رابرانگیخت، اظهار داشت: اقدامات و توهین های فرانسه و اروپا تازگی نداشته و در زمان های متعددی آن ها اقدام به این امر کرده اند.

وی ادامه داد: از ابتدای حق و باطل این اقدامات فرانسه و اروپا بر علیه اسلام و مقدسات اسلام بوده است. عناصر وابسته استکبار می خواهند عقده های خود را بر سر حقانیت اسلام در آورند.

نماینده مردم نطنز در رابطه با صحبت‌های مکرون افزود: صحبت‌های او عمق جهالت و نادانی شخص را می‌رساند و امیدوارم که خدا اورا هدایت فرماید.

فیروزی پوربادی درباره نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه بیان کرد: نگاه ما نیز نگاه رهبری است. مسلمانان جهان به دنبال کشف حقایق و آزادگی باشند که سرانجام پیروزی نصیب کسانی است که دنبال حق هستند و شکست با افراد و دولتمردانی خواهد بود که در مقابل حق ایستادگی می‌کنند.

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622531
  • نویسنده : ساراپیرانه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.