دغدغه‌های مهم پزشکان چیست ؟

  • کد خبر : 485661
  • 12 می 2019 - 17:08
دغدغه‌های مهم پزشکان چیست ؟

فرماندار شهرستان قرچک گفت: عدم پرداخت عوارض کسب و پیشه از دغدغه‌های مهم پزشکان قرچک است که طبق درخواست آنان، این موضوع پیگیری می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ بهمن خطیبی بعدازظهر امروز در جلسه با رئیس و اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی اظهار داشت: خدمات نظام پزشکی منجر به ارتقای حوزه های بهداشتی و درمانی است.

وی با تأکید بر این‌که نظام سلامت و خدمات پزشكی از نظر كمی و كيفی، همواره بايد رو به پيشرفت باشد، گفت: موضوع عوارض کسب و پیشه که از دغدغه‌های مهم پزشکان است، پیگیری می‌شود.

بیشتر بخوانید:

خطیبی خواستار نظارت بر امور پزشکان برای رضایت‌مندی مردم بیشتر مردم شد و یادآور شد: خدمات سلامت محور ارجح‌تر از خدمات درمان محور است.

وی بیان داشت: در شهرستان قرچک حدود ۳۵۰ پزشک فعالیت می کنند که توانستند رضایت حداکثری را جلب کنند که قطعا وجود چنین طبیبان مجربی در توسعه سلامت و بهداشت منطقه مفید خواهد بود.

خطیبی با بیان اینکه نظام سلامت یکی از اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: خدمات در این حوزه باید به جای درمان محور بودن به سمت سلامت محور بودن حرکت کند که این مهم از طریق آموزش بدست می آید.

وی همچنین به اقدامات مثبت دولت در طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: در پنج سال اخیر اقدامات خوبی در راستای ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی در قرچک صورت گرفته است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=485661

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.