سردار حزنی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

دشمنان به خاطر مردمی بودن ساختار بسیج با آن مخالف هستند

  • کد خبر : 624058
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
دشمنان به خاطر مردمی بودن ساختار بسیج با آن مخالف هستند

دبیر قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپا گفت: دشمنان خارجی و معاندان داخلی به خاطر مردمی بودن ساختار بسیج و نفوذ آن در میان مردم با  سپاه و بسیج مخالف هستند.

سردار سیدضیاءالدین حزنی، دبیر قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپا پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: بسیج در بحث محرومیت‌زدایی و هم در موضوع مقابله با کرونا موفق ظاهر شده است. زمانی که حادثه‌ای رخ می‌دهد بسیج جزء نخستین نهادهایی است که برای مقابله با حوادث حضور پیدا می‌کند و آخرین نهادی هم هست که دست از کار می‌کشد.

وی با بیان اینکه دشمنان خارجی و معاندان داخلی به خاطر مردمی بودن ساختار بسیج و نفوذ آن در میان مردم، با  سپاه و بسیج مخالف هستند، گفت: تجربه نشان داده وقتی سیستمی حامی مردم باشد و نیز مردمی باشد، هیچ‌گاه پایان نخواهد پذیرفت و تمام توطئه‌ها را خنثی خواهد کرد.

دبیر قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپا پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: بسیج در بزنگاه‌ها به میدان آمده که نمونه آن در مسائل مرتبط با سیل، زلزله، مشکلات  سلامت و بهداشت و نیز محرومیت‌زدایی قابل لمس است.

حزنی گفت: تا به امروز آمریکا و اسرائیل و حامیان جهانی و منطقه‌ای این دو در پیشبرد اهدافشان علیه ایران و بسیج موفق نبوده‌اند و یکی از دلایل شکست دشمنان این است که بسیج در خدمت مردم بوده و است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624058

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.