دست های پشت پرده برای بی‌نتیجه ماندن مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز

  • کد خبر : 514538
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
دست های پشت پرده برای بی‌نتیجه ماندن مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز

اقدامات جدی و قانونی مسئولان شهرستان بهارستان در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با ساز مخالف عده‌ای کم‌رنگ می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ از جمله بزرگترین معضلات شهرها به‌ویژه در مناطق پرجمعیت می‌توان به پدیده ساخت و سازهای غیرمجاز اشاره کرد که به‌دنبال خود مشکلات عدیده‌ای را به شهرها می‌آورد و سبب بروز شرایط بسیار بد و غیرقابل قبولی در مناطق شهری می‌شود.

شهرستان بهارستان نیز جزو مناطقی است که برای سال‌های طولانی با پدیده ساخت و سازهای غیرمجاز دست و پنجه نرم می‌کند و سودجویی و آشنا بازی‌های عده‌ای سبب شده است تا ساختمان‌هایی با تراکم نامناسب برای محله‌های بهارستان و بدون پارکینگ یا حتی جواز ساخت در این شهرستان رشد قارچی پیدا کنند.

 

عملکرد مسئولان در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز

گفتنی است که در طول هفته‌های گذشته مسئولان شهرستان بهارستان با عزمی جدی و اقدامات جهادی در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و برخورد با افراد سودجو دست به کار شده‌اند و اقدامات موثری را در این راستا انجام داده‌اند.

اما در این بین گویا هنوز برخی از افراد تصمیم به درست کردن وضعیت نگرفته و همچنان به دنبال سود شخصی خود و دوستان و آشنایان خود می باشند، چراکه خبرهایی مبنی بر ساخت و سازهای غیرمجاز با فیش‌هایی که فرماندار شهرستان بهارستان استفاده از آن را ممنوع اعلام کرده است به گوش می رسد.

همچنین گویا عده‌ای حتی موضوع فیش را هم کنار گذاشته‌اند و با تشخیص شخصی خود اجازه به ساخت و ساز در سطح شهر می دهند که همین امر باعث نگرانی شهروندان و اصحاب رسانه شده است، چراکه چنین اعمال سودجویانه‌ای می توانند سبب هدر رفتن تمامی زحمات کشیده شده در راستای جلوگیری از ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در بهارستان می‌شود.

بهارستان شهرستانی در استان تهران است که در ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ با ترکیب بخش‌های گلستان و بخش بوستان از شهرستان رباط‌کریم جدا و به شهرستان بهارستان تبدیل شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=514538

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.