سردار سنایی‌راد در گفت‌وگو با «تهران نیوز» تشریح کرد:

دست آشکار صهیونیست‌ها در ترور شهید فخری‌زاده

  • کد خبر : 625220
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
دست آشکار صهیونیست‌ها در ترور شهید فخری‌زاده

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ترور شهید فخری‌زاده را یک ترور دولتی دانست و گفت: صهیونیست‌ها با هدف ضربه به روند قدرت‌یابی جمهوری اسلامی، به این ترور دست زدند و این ترور در شرایط غیر جنگی نقض حقوق بشر است.

سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی _ سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، در تبیین ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده مدیر موفق و نخبه علمی کشور در صنایع دفاعی، اظهارداشت:  شهید فخری زاده از مدیران موفق در عرصه دفاعی کشور بود که نقش موثری را در حفظ عزت ملی داشت.

وی در ادامه، تصریح کرد: نقش این شهید را خلاصه در صنعت تسلیحاتی نکرده و مجموعه تحت مدیریت ایشان از ابتدایی ترین مجموعه هایی هستند که اقدام به ساخت کیت تشخیص کرونا و درادامه تلاش برای ساخت واکسن کرونا را پیگیری می کردند.

سنایی راد در رابطه با اینکه این ترور از سوی چه کسانی و با چه هدفی صورت گرفت، بیان داشت: امروز صهیونیست ها به دنبال فرسایش توان و قدرت ملی ایران هستند. نام این عنصر برجسته سال ها در لیست ترور صهیونیست ها بود و این ترور ماهیت صهیونیستی- آمریکایی دارد.

وی ابراز کرد: در روزهای گذشته، دیدارهایی که با مقامات رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای مرتجع غربی به گوش رسید و نیز آماده باش نظامیان آمریکایی و اسرائیلی برای سیاست های ترامپ انجام گرفت که صهیونیست ها  در این ماجرا غیر مسئولانه دست به ترور دولتی زدند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ترور شهید فخری زاده را یک ترور دولتی دانست و گفت: صهیونیست ها با هدف ضربه به روندقدرت یابی جمهوری اسلامی ایران، اقدام به این ترور نمودند که این ترور در شرایط غیر جنگی  نقض حقوق بشر است.

سنایی راد در رابطه با پیام و مطالبه گری مردم به صهیونیست ها در برابر این اقدام، اشاره کرد: به  هیچ عنوان از حقوق قانونی خود کوتاه نیاییم. پیام مردم اجتناب از هرگونه محافظه کاری و دادن پاسخ قاطع به صهیونیست ها می باشد؛ اگر پاسخ قاطع دریافت نکنند شاهد روند ترورهای بعدی خواهیم بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=625220

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.