دستگاه‌های دولتی به یاری سیل‌زدگان بشتابند

  • کد خبر : 554150
  • ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
دستگاه‌های دولتی به یاری سیل‌زدگان بشتابند

در پی مشکلات پدید آمده از بارندگی‌های شدید در مناطق جنوب شرقی کشور، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هر چه بیشتر مردم عزیز آن مناطق فراخواندند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در پی مشکلات پدید آمده از بارندگی‌های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی نقاط جنوب شرقی کشور، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هر چه بیشتر مردم عزیز آن مناطق فراخواندند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بارندگی‌های شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامیده است، ایجاب می‌کند که در کنار خدمات‌رسانی قابل تقدیری که تاکنون صورت گرفته است، دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی هر چه بیشتر به یاری مردم عزیز آن سامان شتافته از وقوع خسارت‌های بیشتر جلوگیری نمایند.

از خداوند متعال خیروبرکت ماندگار برای همگان مسألت می‌کنم.

سیّدعلی خامنه‌ای

۲۳ دی ۱۳۹۸


بر اساس این گزارش؛ سیل در سه روز گذشته خسارت‌های شدیدی به اموال و دارایی‌های مردم و زیرساخت‌های سیستان و بلوچستان و برخی از مناطق جنوب شرق کشور وارد کرده؛ از جمله آنکه زندگی مردم دلگان، نیکشهر، خاش، دلگان، کنارک، سراوان، دشتیاری چابهار، زراباد، کنارک و بزمان روستاهای اطرافشان را با خود برده و مزارع موز و محصولات کشاورزی را نابود کرده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=554150

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.