دستور بازگشت مرحمتی به شورای اسلامی شهرگلستان لغو شد

  • کد خبر : 552813
  • ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
دستور بازگشت مرحمتی به شورای اسلامی شهرگلستان لغو شد

مرحمتی که به تازگی به شورای اسلامی شهرگلستان بازگشته بود، با لغو دستور مجدداً این شورا را ترک کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، موسی مرحمتی که یکی از پرحاشیه‌ترین اعضای شورای اسلامی شهرگلستان می باشد با لغو شدن دستور موقت بازگشتش به این شورا در به حاشیه بردن شورای اسلامی شهر در طول ماه‌های اخیر هتریک کرد و به نوعی در این خصوص رکوردار شد.

بنابر این گزارش، با رأی صادره شده از سوی دیوان عدالت اداری، دستور موقت بازگشت مجدد موسی مرحمتی به صحن شورای اسلامی شهر‌گلستان لغو گردید که بدین ترتیب بدون انجام هیچگونه اقدامی از سوی شورای اسلامی این شهر، تعداد اعضاء مجدداً از ده نفر به نه نفر کاهش یافت و معضل قبلی این شورا رفع شد.

گفتنی است که حالا دیگر با کنار رفتن مرحمتی تعداد اعضای شورای اسلامی شهرگلستان بر اساس قانون ۹ نفر است اما موضوعی که در این بین بیشتر از همه اهمیت دارد مشکلاتی است که دامنگیر این دوره از شورا شد و تعدادی از اعضاء این شورا در این مشکلات غرق شده و بنابه شنیده‌ها حتی درگیر برخی تخلفات مالی و قانون شکنی‌ها شدند.

همه این‌ها درحالی است که در آغاز این دوره از شورای اسلامی شهر، صحبت از دوره طلایی شورا و پیشرفت چشمگیر شهر در این دوره بود که متاسفانه شرایط به دلیل سواستفاده عده‌ای و طمع‌کاری‌های صورت گرفته به شکل دیگری پیش رفت.

درپایان امید است که در طول عمر باقیمانده از این دوره از شورای اسلامی شهرگلستان شاهد عملکرد مناسب و قابل قبولی از اعضاء شورا باشیم و مشکلات شهر تاحدودی در این مدت کاهش پیدا کند تا شاید شهروندان رغبتی به انتخاب مجدد اعضاء فعلی در دوره بعدی داشته باشند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=552813

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.