سردار دقیقی:

دستاوردهای انقلاب اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان شده است

  • کد خبر : 617175
  • ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰:۲۷
دستاوردهای انقلاب اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان شده است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: رشادت‌ها و دستاوردهایی که در انقلاب اسلامی رقم خورده است، منشأ یأس و ناامیدی دشمنان شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار حسین دقیقی، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران پنج‌شنبه شب در نخستین مراسم بزرگداشت سردار شهید ناصر شعبانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا اظهار کرد: نمی‌توان ۴۰ سال مجاهدت‌های سردار شعبانی و ۱۰ سال مبارزات او را در پیش از انقلاب اسلامی به راحتی تشریح کرد؛ زیرا برای بیان ویژگی‌های این سردار شهید ده‌ها مثال وجود دارد.

وی گفت: زمانی‌که شرق کشور را با سردار شعبانی تحویل گرفتیم، ضدانقلاب‌ها در کرمانشاه حضور داشتند و از ما اسیر می‌گرفتند، اما چند سال بعد که مأموریت ما تمام شد ضدانقلاب را در بیرون مرزها تعقیب می‌کردیم و این دستاورد مهمی بود که در زمان فرماندهی سردار شعبانی تخقق یافت.

بیشتر بخوانید:

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان این مطلب که دستاوردهای آن دوران را باید به خوبی برای نسل کنونی تشریح کرد، یادآور شد: امروز با توکل به خدا و با بهره‌گیری از دستاوردهای انقلاب اسلامی توانسته‌ایم در آمریکای جنوبی حضور پیدا کنیم.

به گفته این پیشکسوت دوران دفاع مقدس؛ رشادت‌ها و دستاوردهایی که در انقلاب اسلامی رقم خورده است، منشأ یأس و ناامیدی دشمنان شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=617175

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.