در پرونده برانکو و دستیارانش هیچ تهدید انضباطی وجود ندارد

  • کد خبر : 608587
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
در پرونده برانکو و دستیارانش هیچ تهدید انضباطی وجود ندارد
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرونده سرمربی سابق این تیم در فیفا توضیحاتی داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی رسول پناه رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: نگرانی‌های هواداران پرسپولیس را کاملا درک می‌کنیم و می‌خواهم از همین‌جا به آن‌ها بگویم در پرونده  برانکو و دستیارانش با توجه به اقدامات صورت گرفته و در دست انجام، هیچ تهدید انضباطی، در محدوده جرایمی، چون محرومیت، بسته شدن پنجره و کسر امتیاز، پرسپولیس را تهدید نمی‌کند. نامه اخیر فیفا نیز موید این نکته بود که آن‌چه پیش از این اعلام شد، درست بود.

وی ادامه داد: هواداران عزیز پرسپولیس، اخبار و شایعات گوناگونی را از منابع مختلف و بعضا غیر رسمی دریافت می‌کنند که باعث نگرانی آن‌ها می‌شود و این مسئله با بازخورد‌ها در شبکه‌های اجتماعی، گسترش می‌یابد، اما اکنون می‌توانیم با قاطعیت این اطمینان را بدهیم که باشگاه پرسپولیس در این پرونده‌ها که گفته شد با مواردی مانند مشکل برای نقل و انتقالات به دلیل بروز محرومیت یا کسر امتیاز رو به رو نمی‌شود.

رسول‌پناه خاطر نشان کرد: همان‌طور که پیش از این اعلام شد، پرونده برانکو و دستیارانش مدیریت شده است و تسویه بدهی و پرداخت مابقی حقوق برانکو در حال انجام است.

او گفت: پیش از این با توجه به هجمه‌ای که وجود داشت، تاکید کرده بودیم که طبق آیین نامه انضباطی، هر اقدامی هم صورت بگیرد، مهلت یک ماهه‌ای داده خواهد شد و ما برای تسویه بدهی و اجرای کامل رای فیفا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نامه اخیر فیفا بر آن چه گفتیم صحه گذاشت. انتظار جریمه را هم داشتیم. البته تمام تلاش خود را برای عدم مواجه با آن انجام دادیم. اگر ماجرا را به دادگاه عالی ورزش می‌کشیدیم بیشتر هزینه و مشکل به آینده منتقل می‌شد.

او افزود: هواداران پرسپولیس حتما تایید می‌کنند که بیش از یک و نیم میلیون یورو پرداخت، بار مالی بسیار سنگینی است و تامین اعتبار مرحله به مرحله انجام شد.

رسول پناه ادامه داد: این پرونده به عنوان سنگین‌ترین پرونده باشگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده از سوی فیفا برای همیشه بسته می‌شود و پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است. هواداران از این ناحیه کوچکترین نگرانی نداشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=608587

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.