در آژاکس هیچ چیز رویا نیست!

  • کد خبر : 479245
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
در آژاکس هیچ چیز رویا نیست!

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جام یوفای سابق در فصل ۲۰۰۹/۲۰۱۰ میزبان یوونتوسی بود که از پس بحران کالچوپلی و از لیگ قهرمانان به این جام آمده بود. این تیم در مرحله اول حذفی این جام به آژاکس خورد و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۲بر۱ به پیروزی رسید تا […]

بازی آژاکس و یوونتوس سال 2010

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جام یوفای سابق در فصل ۲۰۰۹/۲۰۱۰ میزبان یوونتوسی بود که از پس بحران کالچوپلی و از لیگ قهرمانان به این جام آمده بود. این تیم در مرحله اول حذفی این جام به آژاکس خورد و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۲بر۱ به پیروزی رسید تا به مرحله بعد برود. نکته مهم و حائز اهمیت این دیدار عکس کودکانی بود که در ابتدای بازی به همراه بازیکنان وارد زمین می‌شوند. در عکس فوق دو کودک را میبینید که جلوی بوفون و مارکیسیو قرار دارند.

کودکانی که در تصویر می‌بینید، آندره اونانا و ماتیاس دلیخت دروازه‌بان و کاپیتان این روزهای آژاکس هستند که تیم یوونتوس را حذف کردند. آکادمی آژاکس شهرت جهانی دارد و کودکانی که برای آکادمی این تیم توپ می‌زنند، احتمالاً در آینده ستارگان دنیای فوتبال خواهند شد، پس دوربین‌ها را آماده کنید و از کودکانی که در بازی آژاکس و تاتنهام در مرحله نیم نهایی لیگ قهرمانان وارد زمین آمستردام آرنا می‌شوند عکس بگیرید چون از کودکی ستارگان عکس خواهید گرفت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=479245

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.