دریچه‌ های فاضلاب هدف آسان سارقان در بهارستان

  • کد خبر : 521879
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
دریچه‌ های فاضلاب هدف آسان سارقان در بهارستان

سارقان بهارستانی بعد از آسانی بیش از حد سرقت تجهیزات پارک‌ها به سراغ سرقت دریچه‌ های فاضلاب معابر سطح شهرستان رفته‌اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، وضعیت سرقت و راحتی سارقان در شهرستان بهارستان و به ویژه شهرگلستان به حدی رسیده است که دریچه‌ های فاضلاب، لوازم بازی کودکان در پارک‌ها و تجهیزات و دستگاه‌های ورزشی را به سادگی از سطح شهر سرقت می کنند.

گفتنی است که وضعیت حفاظت و نگهداری از پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرگلستان به قدری ضعیف است که سارقین هر قسمت از امکانات و لوازم موجود در پارک را که بخواهند به سادگی سرقت می کنند و گویا کسی قصد حفظ بیت‌المال را نیز ندارد.

همچنین نکته بدتر از مورد مذکور، سرقت دریچه‌ های فاضلاب در شهرستان بهارستان به خصوص شهرگلستان است که بدون شک تهدیدی مشنقیم برای جان شهروندان بهارستانی به شمار می رود و با اینکه مدت‌ها است مردم به این مسئله معترض هستند ادارات و دستگاه‌ های مربوطه هیچگونه اقدامی در این راستا انجام نمی دهند.

بدون تردید اگر در هنگام شب و در وضعیت بسیار بد روشنایی برخی معابر چرخ یک خودرو یا یک موتور سیکلت به داخل یکی از این گودال‌ ها برود که پیش از این چنین حادثه‌ای را شاهد بوده‌ایم که خوشبختانه به خیر گذشته بود، معلوم نمی باشد که چه اتفاقی برای افرادی سوار بر موتور سیکلت یا خودرو هستند می افتد.

گویا تا کسی به وسیله چاله‌های باقی مانده از سرقت دریچه‌ها دچار حادثه و راهی بیمارستان نشود، مسئولین فکری به حال وضعیت حاکم نخواهند کرد و تنها با قرار دادن چوب یا درختچه به شکلی دیدنی به شهروندان وجود چاله را اطلاع می دهند.

در پایان لازم به ذکر است که کاش می شد به دزدها پیام داد و گفت که باور کنید سرقت دریچه ممکن است منجر به یک اتفاق تلخ یا حادثه‌ای نفس‌گیر شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=521879

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.