دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال تراکتور تبریز به کمپین ضد کرونایی پیوست

  • کد خبر : 589250
  • 28 می 2020 - 13:00
دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال تراکتور تبریز به کمپین ضد کرونایی پیوست

رشید مظاهری دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال تراکتور تبریز به همراه عماد رضا ستاره سابق تیم ملی فوتبال عراق و باشگاه سپاهان اصفهان به پویش جدید «فعال بمانید» کنفدراسیون فوتبال آسیا پیوستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از جوان ، رشید مظاهری دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال تراکتور تبریز به همراه عماد رضا ستاره سابق تیم ملی فوتبال عراق و باشگاه سپاهان اصفهان به پویش جدید «فعال بمانید» کنفدراسیون فوتبال آسیا پیوستند.

سایت AFC چند هفته‌ای است پویش جدید «فعال بمانید» را  با حضور ستاره‌های فوتبال آسیا شروع کرده و از مردم می‌خواهد در دوران قرنطینه با ورزش، آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند.

شروع این پویش با حضور علیرضا بیرانوند بود و حالا مظاهری دیگر دروازه بان تیم ملی کشورمان هم به این پویش ملحق شده است.

AFC در این مورد نوشت: مظاهری که در نظرسنجی اخیر سایت AFC، از سوی هواداران فوتبال به عنوان بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد، گفت: حفظ ذهنیت مثبت، رعایت بهداشت شخصی، فاصله گذاری اجتماعی و فعال ماندن شاید قدرتمندترین واکنش و عامل بازدارنده ما در کنترل این اوقات چالش برانگیز باشد. فاصله گذاری اجتماعی راه مهمی برای حفاظت از خود است، اما این بدان معنا نیست که باید احساس انزوا کنیم. اکنون بیش از هر زمان دیگر، باید راه‌هایی را برای تقویت پیوند‌های دوستی خود بیابیم و حفظ آمادگی جسمانی در کنار آن، می‌تواند موجب تسکین و آسایش ما شود. فوتبال همیشه یک نیروی وحدت بخش بوده است و در حالی که ممکن است اکنون نتوانیم در زمین مسابقه، شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم، ماموریت ما به عنوان بازیکن از طریق کمپین «فعال بمانید» این است که بستری برای همه ایجاد کنیم که در کنار هم لحظه‌های به یادماندنی به وجود بیاورند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=589250

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.