«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

درخواست فرماندار فیروزکوه برای افزایش سهمیه آرد

  • کد خبر : 624434
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
درخواست فرماندار فیروزکوه برای افزایش سهمیه آرد
فرماندار فیروزکوه گفت: فیروزکوه به علت پراکندگی جمعیت و قرار داشتن در سه محور مواصلاتی تهران، سمنان و مازندران و همچنین به‌عنوان یکی از مقصد های گردشگری در فصول سال در تخصیص سهمیه با کمبود آرد مواجه است.

مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به پایلوت قرار دادن هفت شهرستان واقع در شرق و جنوب شرق استان تهران برای راه‌اندازی سامانه پایلا و همچنین نحوه بارگیری و حمل آرد توسط شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس اظهار کرد: با نصب این سامانه رهگیری بر روی خودروی حمل آرد می توان از مبدا یعنی کارخانه تا مقصد که خبازی است رصد دقیقی داشت تا عیناً میزان آرد تخصیصی خبازان بدون کم و کاست و انحراف تحویل شود.

وی گفت: فیروزکوه به علت پراکندگی جمعیت و قرار داشتن در سه محور مواصلاتی تهران، سمنان و مازندران و همچنین به‌عنوان یکی از مقصدهای گردشگری در فصول سال در تخصیص سهمیه با کمبود آرد مواجه است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه عنوان کرد: در همین راستا اداره غله و صمت باید با برنامه ریزی دقیق در این زمینه نسبت به تامین آرد مورد نیاز اقدام کند تا در شهرستان با کمبود آرد مواجه نشده و پاسخگوی شهروندان باشیم.

یوسفی جمارانی افزود: با توجه به تاخیر حمل آرد توسط شرکت خلیج فارس بین ۱۰ تا ۱۲ روز که این نا رضایتی خبازان را همراه داشته مقرر شد تا حمل آرد شهرستان توسط شرکت آرد مروارید دماوند صورت پذیرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624434

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.