درخواست ستاد کرونا تهران برای لغو اجرای طرح ترافیک

  • کد خبر : 600216
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
درخواست ستاد کرونا تهران برای لغو اجرای طرح ترافیک
محسنی بند پی استاندار تهران درباره نحوه لغو اجرای طرح ترافیک در پایتخت توضیح داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، لغو اجرای طرح ترافیک در گرو تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در حاشیه جلسه شورای فرماندهی ستاد مقابله با کرونا در تهران با حضور روسای دانشگاه های علوم پزشکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در استان تهران با وضعیت هشداردهنده و نگران کننده مواجه هستیم. از ابتدای اسفند تا امروز مدافعان سلامت خدمات اثربخشی دادند و ما توانسته بودیم، بیماری را مدیریت کنیم، اما به دنبال تعطیلی و سفر‌های غیرضروری اکنون شاهد افزایش موارد ابتلا، بستری و فوت هموطنان هستیم.

لزوم توقف هر گونه مراسم و فعالیت تالار‌های پذیرایی

 او ادامه داد: ما باید اقدامات نظارتی و محدودیت‌هایی برای محل‌های تجمع مثل تالار‌های پذیرایی و برگزاری مراسم‌های تحریم در نظر بگیریم، اما متاسفانه برخی اعتقاد دارند، چون تهران در وضعیت قرمز نیست و وضعیت زرد دارد؛ امکان برگزاری مراسم وجود دارد. اما نظر ستاد؛ توقف هر گونه مراسم و فعالیت تالار‌های پذیرایی است که امیدواریم با همکاری ناجا و دستگاه قضایی این مصوبه اجرایی شود.

درخواست ستاد کرونا تهران برای لغو اجرای طرح ترافیک

بندپی با اشاره به درخواست ستاد کرونا تهران برای لغو طرح ترافیک تصریح کرد: برخی تصمیمات باید در ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شود؛ ۲ پیشنهاد داریم که یکی از آن‌ها لغو طرح ترافیک است که در جلسه فردای ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح خواهد شد.

او درباره وضعیت کرونایی تهران بیان کرد: وضعیت تهران متفاوت است و اگر به وضعیت قرمز برسد کنترل آن بسیار دشوار خواهد بود.

شرایط دورکاری برای بانوان دارای فرزند مهدکودکی

استاندار تهران درباره دورکاری بانوان اظهار کرد: ما اعلام کرده‌ایم که برای بانوان دارای فرزند مهدکودکی باید شرایط دورکاری فراهم شود.

بندپی بیان کرد: اینکه ما می‌گوییم فاصله گذاری اجتماعی زیر ۱۰ است، این نیست که مردم رعایت نمی‌کنند بلکه شرایط تهران به گونه‌ای است که فاصله گذاری اجتماعی را تحت تاثیر می‌گذارد. اگر یک میلیون مسافر حمل و نقل عمومی حتی ۹۹ درصد ماسک بزنند باز هم فاصله گذاری اجتماعی کاهش پیدا می‌کند و به زیر ۳۰ درصد می‌رسد. از مردم درخواست داریم مانند ماه‌های اسفند و فروردین در صورتی که کار ضروری ندارید از منزل خارج نشوید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=600216

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.