دختران دانشجوی ما در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشتند

  • کد خبر : 598680
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
دختران دانشجوی ما در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشتند

محمدحسین علیزاده گفت:دختران دانشجوی ما در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشتند. ۴۵ درصد ورزشکاران ما دختر بودند. آن‌ها توانستند صاحب مقام و جایگاه در این مسابقات شوند. این موضوع دستاورد خوبی برای فدراسیون ورزش‌های دانشجویی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دختران دانشجوی محمدحسین علیزاده سرپرست فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی در حاشیه آیین تجلیل از قهرمانان، مدال آوران و دست اندرکاران رویداد‌های بین المللی ورزشی دانشجویان در سال ٩٨ اظهار کرد: یک سال قبل از اعزام ورزشکاران به مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۹ ناپل ستادی تشکیل شد. علاوه بر این قبل از این موضوع رقابت‌های انتخابی دانشجویان کشور را برگزار کردیم تا بهترین نفرات را برای مسابقات انتخاب کنیم.

او ادامه داد: ورزشکاران منتخب در اردو‌های مختلف ساماندهی شدند. نحوه برگزاری مسابقات هم جالب بود. شهر ناپل با آن مختصات جغرافیایی از ۷ هزار ورزشکار سراسر جهان میزبانی کرد. ورزشکاران ما در رشته‌های تیراندازی، تیر و کمان و تکواندو در یونیورسیاد جهانی شرکت کردند. ما در دوره قبل مسابقات دانشجویان ۸۰ ورزشکار داشتیم. البته در این دوره تعداد ورزشکاران به نصف کاهش پیدا کرد، اما نتایج و دستاورد‌های ورزشکاران ما از لحاظ کیفی خیلی خوب بود و مدال‌های رنگارنگی را کسب کردند و باعث شادی دل مردم شدند.

علیزاده بیان کرد: از هر ۲ ورزشکار ما یک نفر در مسابقات ناپل مدال گرفت. دختران دانشجوی ما در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشتند. ۴۵ درصد ورزشکاران ما دختر بودند. آن‌ها توانستند صاحب مقام و جایگاه در این مسابقات شوند. این موضوع دستاورد خوبی برای فدراسیون ورزش‌های دانشجویی است.

منبع: جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=598680

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.