دانلود مداحی میثم مطیعی ویژه اربعین

  • کد خبر : 533214
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
دانلود مداحی میثم مطیعی ویژه اربعین

در آستانه ایام اربعین حسینی (ع) در این بخش دانلود مداحی میثم مطیعی ویژه اربعین را برای شما آماده کرده ایم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در آستانه ایام اربعین حسینی (ع) در این بخش دانلود مداحی میثم مطیعی ویژه اربعین را برای شما آماده کرده ایم.

مداحی میثم مطیعی ویژه ایام اربعین را از اینجا دانلود کنید.

مداحی میثم مطیعی ویژه اربعین

مداحی میثم مطیعی ویژه اربعین

در ادامه نوای حاج میثم مطیعی ویژه ایام اربعین حسینی را می شنوید.

حاج میثم مطیعی کیست؟

میثم مطیعی، مداح ایرانی و مدرس دانشگاه امام صادق است. مطیعی از شاگردان مجتبی تهرانی و فارغ‌التحصیل دکتری رشته علوم قرآن و حدیث از دانشگاه امام صادق است. او در مداحی‌های خود به موضوعات جبهه مقاومت و سیاسی و فرهنگی اشاره می‌کند.

او اولین کارهایش را از جلسات مجتبی تهرانی آغاز کرده‌است. او از مؤسسین دفتر حفظ و نشر آثار مجتبی تهرانی است و اولین مدیر عامل این مؤسسه نیز بوده‌است. در مصاحبه‌ای در بهمن ماه ۱۳۹۱ می‌گوید، به خاطر تعالیم استاد اخلاقش مجتبی تهرانی مدت‌ها از پذیرش پیشنهاد مداحی در صدا و سیما و مصاحبه با رسانه‌ها خودداری می‌کرده‌است و در این مصاحبه هم می‌خواهد از بعضی زوایایی زندگی «این مرد الهی» سخن بگوید. او می‌گوید مقتل‌خوانی را از تهرانی یادگرفته‌است و استادش معتقد بوده که شعار بدون شعور مطلوب نیست: «من سه تا شین دارم: شرع، شعور و شعار، که البته شعار آخر از همه است. اگر شرع و شعور نباشد، شعار اثرگذاری و بُرد ندارد و مضر و دشمن‌ساز هم هست. امام حسین (ع) برای چه شعارش در طول تاریخ بُرد داشت؟ برای این‌که با شرع و شعور همراه بود.»

او پس از ورود به دانشگاه امام صادق، در هیئت این دانشگاه به ارائه سبک جدیدی از مداحی به همراه حفظ آداب و رسوم سنتی مداحی پرداخت. لازم است ذکر شود مراسم دهه اول محرم این هیئت با مداحی میثم مطیعی با استقبال هزاران نفری مخاطبین همراه است.

میثم مطیعی در سال ۱۳۸۹ در دوره دکتری دانشگاه امام صادق ورودی بهمن ماه پذیرفته شد. او در سال ۹۴ از رساله دکتری تخصصی خود با عنوان “مبانی و راهکارهای قرآنی و روایی در رویارویی با اهانت به معصومان (علیهم السلام)” به راهنمایی عباس مصلایی‌پور (دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق) دفاع کرد با نمره عالی قبول شد.

او در ماه‌های ابتدایی سال ۱۳۹۵ به عضویت هیئت علمی دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد این دانشگاه درآمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533214

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.