دانش آموزان باید پیام آوران عرصه انقلاب باشند

  • کد خبر : 526031
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
دانش آموزان باید پیام آوران عرصه انقلاب باشند

فرماندار شهرستان دماوند دانش آموزان باید پیام آوران عرصه انقلاب باشند، گفت: امروز با شرایطی که در جامعه وحود دارد علاوه بر درس خواندن مشارکت در امور اجتماعی باید اولویت دانش آموزان باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجید صفری فرماندار شهرستان دماوند در آئین بازگشایی مدارس که صبح امروز در دبیرستان حضرت رقیه(س) برگزار شد، ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و همزمانی آن با سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه دانش آموزان باید پیام آوران عرصه انقلاب باشند، اظهار داشت: دفاع مقدس درسی جاودانه برای همه است به این مفهوم که دانش‌آموزان تنها رسالت تحصیل ندارند و باید به درک واقعی از مفهوم ایثار و مقاومت برسند.

وی ادامه داد: درس خواندن وظیفه است اما مشارکت در امور اجتماعی امری مهم است.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: در شرایط روز جامعه باید با حضور مؤثر خود در مسائل اجتماعی حس بودن و مانایی را به تک تک افراد جامعه منتقل کرد.

صفری افزود: امروز در شرایطی هستیم که نسبت به موضوعاتی که در جامعه می‌گذرد نمی‌توان بی‌تفاوت بود.

وی تاکید کرد: باید در صحنه حاضر و در مسائل اجتماعی مراقبت ویژه‌ای داشت و بدون حساسیت از کنار مسائل اجتماعی عبور نکنیم.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه علم و دانش پایه پیشرفت کشور است تصریح کرد: دانش‌آموزان آینده‌سازان و امیدان کشور هستند که باید با ارتقا کیفیت سطح آموزش به نقطه‌ای برسیم که در جهان حرف اول را بزنیم.

صفری خاطرنشان کرد: امسال سال انتخابات است و باید نسبت به حضور حداکثری و مسئولیتی که در امور اجتماعی دارید در این زمینه نیز ورود جدی داشت چرا که شما باید پیام آوران عرصه انقلاب باشید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=526031

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.