امام جمعه فیروزکوه تاکید کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ؛ نیازمند تغییر جدی در مدیریت

  • کد خبر : 631607
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ؛ نیازمند تغییر جدی در مدیریت
امام جمعه فیروزکوه گفت: متاسفانه به علت بی‌تدبیری و عدم مدیریت مناسب، امروز شاهد وضعیت نامناسب دانشگاهی که یک زمانی به‌عنوان باسابقه‌ترین و یک وزنه فرهنگی در شهرستان بود، هستیم.

حجت‌الاسلام حیدری، امام جمعه فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه یکی از باسابقه‌ترین و مهم‌ترین دانشگاه‌های شرق استان تهران بوده است که زمانی بیش از ۱۰هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می‌کردند.

وی گفت: این دانشگاه به‌عنوان یک وزنه علمی و فرهنگی برای شهرستان فیروزکوه بود، اما متاسفانه آن وضعیت ایده آل و مناسب دانشگاه آزاد فیروزکوه در مدت زمانی، به علت‌های مختلفی اُفت پیدا کرد و دچار آسیب شد.

امام جمعه فیروزکوه درباره بخشی از علت‌های وضعیت کنونی دانشگاه آزاد فیروزکوه عنوان کرد: طبیعی است که در ایجاد چنین وضعیتی، کمبود جمعیت و کمبود دانشجو در سراسر کشور به عنوان یک عامل، نقش داشته باشد اما بخش مهمی از علل وضعیت کنونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه مدیریت نامناسب است.

وی بیان داشت: متاسفانه به علت بی تدبیری و عدم مدیریت مناسب، امروز شاهد وضعیت نامناسب دانشگاهی که یک زمانی به‌عنوان باسابقه ترین و یک وزنه فرهنگی در شهرستان بود، هستیم.

امام جمعه فیروزکوه با اشاره به تبعات مدیریت نامناسب دانشگاه آزاد فیروزکوه یادآور شد: این امر سبب شده است که تعدادی از دانشجویان ساکن در شهرستان فیروزکوه برای ادامه تحصیل خود به دانشگاه شهرستان های اطراف رفتند، همچنین سبب تعدیل نیرو در دانشگاه آزاد فیروزکوه و نارضایتی شهروندان شده است.

حجت‌الاسلام حیدری با بیان این‌که دانشگاه آزاد فیروزکوه نیازمند مدیری شایسته و تمام وقت می باشد، تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه نیازمند تغییر جدی در مدیریت است؛ ما از مسئولین استانی انتظار داریم که اهتمام ویژه ای به دانشگاه آزاد فیروزکوه داشته باشند و یک فرد شایسته و تمام وقتی به عنوان مدیر این دانشگاه منصوب شود، تا این اقدام موجب شود که در حق کارکنان این دانشگاه هم اجحافی صورت نگیرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=631607

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.