خواستگاری عجیب روی وسیله ترسناک!

  • کد خبر : 540427
  • 16 نوامبر 2019 - 13:41
خواستگاری عجیب روی وسیله ترسناک!

پسر جوان تصمیم داشت با خواستگاری عجیب و غریب خود ان هم در شرایطی که دختر جوان از ترس فقط فریاد می کشید به یادماندنی ترین لحظات را برای همسر آینده اش بسازد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یکی از سوژه های جدید مربوط به این موضوع در شهربازی و حین حرکت در یکی از وسایل بازی فوق العاده هیجان انگیز اتفاق افتاد .لحظه خواستگاری عجیب پسر جوان از دختر مورد علاقه اش در شهر بازی

خواستگاری عجیب

خواستگاری عجیب

خواستگاری عجیب و جالب در ارتفاع چند صد فوتی

“میشل گارسیا” با دختر مورد علاقه اش در شهر بازی سوار بر یکی از وسایل هیجانی و ترسناک بودند که شروع به صحبت کرد ، بی توجه به اینکه دختر مورد علاقه ی او در حال فریاد و وحشت است جملات رایج خواستگاری را یک به یک تکرار می کرد اما دختر جوان هیچ کدام از آنها را نمی شنید چراکه صدای فریادش اجازه شنیدن به او را نمی داد.

پسرجوان چندین بار جملات و خواسته ی خود را تکرار کرد اما دختر هیچ عکس العملی نشان نمی داد تا اینکه “میشل” تصمیم گرفت حلقه را مقابل چشمان او بگیرد تا شاید وقتی چشمانش را باز کرد متوجه ماجرا شود ، بعد از چندبار حرکت دادن حلقه جلوی چشمان دختر بالاخره جواب بله را از او گرفت.

خواستگاری عجیب

تصاویر لحظات خواستگاری جالب در شهربازی

این دختر جوان در حالی جواب مثبت به خواستگار خود داد که سوار بر یکی از وسایل بازی هیجان انگیز شهر بازی و صدها فوت بالاتر از سطح زمین بودند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=540427

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.