حجت‌الاسلام محمودی:

خلاء رسانه ملی در استان تهران / حق مردم ورامین به خوبی ادا نشده است

  • کد خبر : 614534
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱:۰۹
خلاء  رسانه ملی در استان تهران / حق مردم ورامین به خوبی ادا نشده است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران نیز با انتقاد از عدم اطلاع رسانی از دستاوردهای استان تهران در رسانه ملی گفت: حدود پنج میلیون نفر جمعیت ساکن استان تهران از وجود رسانه مستقل ملی محروم است و مسئولان این رسانه، همواره کمبود اعتبار را برای عدم راه‌اندازی شبکه استانی بهانه می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی امروز در جلسه مشترک معاون هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با هنرمندان و اصحاب رسانه ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: رسانه تاثیر مستقیمی بر فرهنگ جامعه و دیگر حوزه‌ها دارد بنابراین باید اثربخشی رسانه‌ها به ویژه در حوزه رسانه ملی با راه‌اندازی شبکه مستقل استانی به نمایش گذاشته شود.

وی از ناهمخوانی دستگاه‌های استانی و شهرستانی به عنوان دیگر معضل شهرستان ورامین یاد کرد و گفت: نیروی انتظامی شرق استان با کمبودهایی ازجمله نیروی انسانی و تجهیزات مواجه است و نیاز به همراهی برای رفع این مشکلات دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به این که شهرستان ورامین ظرفیت تبدیل شدن به استان را دارد، عنوان کرد: به‌دلیل قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲، رژیم شاه تا جایی که می‌توانست به مردم ظلم کرد، در شرایطی که ورامین بیمارستان و مرکز دانشگاهی نداشت، همچون یک استان از ساواک برخوردار بود.

وی بیان داشت: حق مردم ورامین در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … به خوبی ادا نشده و با وجود ظرفیت‌های ویژه، به حق خود دست نیافته‌ است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=614534

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.