خروج شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در حوالی شهر

  • کد خبر : 546422
  • ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
خروج شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در حوالی شهر

استاندار تهران با اشاره به لزوم حمایت از فعالیت صنایع بر ضرورت خروج شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تأکید کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با اشاره به مشکلات شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل شهرک‌های صنعتی استان تهران قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری است.

وی ادامه داد: هم اکنون شهرک‌های صنعتی گرمسار با وجود اینکه ۷۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد ولی از این محدودیت معاف است و برخی از استان‌ها نیز در این حوزه از معافیت برخوردارند و تنها راه نجات شهرک‌های صنعتی استان تهران، خارج شدن از قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتری است تا با ارائه مشوق‌های لازم صاحبان صنایع به استقرار در این شهرک‌ها ترغیب شوند.

استاندار تهران سپس تصریح کرد: در استان تهران با مکاتبه با رئیس سازمان محیط زیست و استدلال کارشناسی در مورد شهرک صنعتی پیشوا دلایل لازم جهت خارج شدن شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری مطرح شد.

محسنی بندپی همچنین خاطرنشان کرد: با ۷ دلیل استدلال کردیم که شهرک صنعتی پیشوا باید از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج شود و پیگیر این موضوع هستیم تا مشکلات صاحبان صنایع در این شهرک مرتفع شود.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=546422

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.