خدمات اورژانس اجتماعی در پیشوا گسترش یافت

  • کد خبر : 533189
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۵:۲۱
خدمات اورژانس اجتماعی در پیشوا گسترش یافت

اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا از ابتدای سال ۹۸ همه روزه  از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده ارائه خدمات تخصصی به گروه‌های هدف است.

ملک دار ، مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا از ابتدای سال ۹۸ همه روزه  از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده ارائه خدمات تخصصی به گروه‌های هدف است.

وی گفت: حیطه فعالیت اورژانس اجتماعی کودک آزاری، همسر آزاری، معلول آزاری، سالمند آزاری، فرار از منزل دختران، اقدام به خودکشی، اختلال هویت جنسی و زوجین دارای اختلاف خانوادگی حاد می باشد و خدمات تخصصی اورژانس اجتماعی شامل خدمات روانشناسی، مددکاری، مشاوره حقوقی و روانپزشکی است.

ملک دار عنوان کرد: افراد گروه هدف در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی اورژانس اجتماعی می‌توانند با خط ۱۲۳ تماس گرفته و در خواست خدمت کنند.

وی بیان داشت: پس از برقراری ارتباط با خط ۱۲۳ و انجام مصاحبه اولیه اگر مشکل در حیطه فعالیت‌های اورژانس اجتماعی باشد با توجه به نوع مشکل که بحرانی و یا کمتر بحرانی باشد تیم سیار برای بررسی مشکل و بازدید از منزل یا محل سکونت، اعزام می‌شود و در صورت نیاز برای دریافت خدمات بیشتر روانشناسی، مددکاری، روانپزشکی، مشاوره حقوقی و دیگر موارد فرد به مرکز تخصصی اورژانس اجتماعی ارجاع داده می‌شود 

مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا تصریح کرد: فوریت های اجتماعی یک منبع حمایتی برای کمک به افرادی است که به هر دلیلی در معرض آسیب قرار گرفته و یا دچار آسیب شده اند و همچنین اورژانس اجتماعی به عنوان نهادی است که به‌صورت رایگان می‌تواند به آسیب‌های اجتماعی رسیدگی کند.

گسترش خدمات اورژانس اجتماعی پیشوا

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533189

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.