شهردار کهریزک:

خبرنگاران فرهیختگان جامعه هستند

  • کد خبر : 607502
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
خبرنگاران فرهیختگان جامعه هستند

شهردار کهریزک فرا رسیدن روز ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار را به جامعه بزرگ رسانه به‌ویژه اصحاب رسانه شهرستان ری تبریک گفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی یحیی‌پور شهردار کهریزک با صدور پیامی فرا رسیدن روز ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار را به جامعه بزرگ رسانه به‌ویژه اصحاب رسانه شهرستان ری تبریک گفت.

شهردار کهریزک تاکید کرد: خبرنگارانی که حرمت قلم را نگاه می‌دارند و با قدرت کلامشان در مسیر معرفی حق و حقیقت گام برمی‌دارند، مانند جهادگرانی هستند که رسالت خود را  به جا می‌آورند.

وی، خبرنگاران را  قشر فرهیخته و رکن چهارم دموکراسی جامعه معرفی کرد و گفت: خبرنگاران همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار هستند و شایسته ارزشمندترین تکریم‌ها هستند این قشر همیشه در تمام روزهای پرفراز و نشیب روزگار از جمله روزهای سخت مقابله با بیماری منحوس کرونا دوشادوش کادر پزشکی و درمانی و سایر مسئولان فعالیت داشته‌اند که همه ما وظیفه داریم مقام این قشر را پاس داریم.

شهردار کهریزک در بخش پایانی این پیام یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به‌ویژه شهید محمود صارمی را گرامیداشت و این روز را به تمام خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت داشت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607502

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.