خاکسپاری در کرج با موسیقی و دست و جیغ ! + فیلم

  • کد خبر : 516471
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
خاکسپاری در کرج با موسیقی و دست و جیغ ! + فیلم

مراسم خاکسپاری در کرج که مربوط به یکی از اعضای عرفان انحرافی حلقه بود با واکنش های انتقادی مواجه شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مراسم خاکسپاری در کرج که مربوط به یکی از اعضای عرفان انحرافی حلقه بود با واکنش های انتقادی مواجه شد.

مراسم خاکسپاری جنجالی یکی از اعضای عرفان انحرافی حلقه در بهشت سکینه کرج با واکنش‌های انتقادی کاربران فضای مجازی همراه شد.

اخیرا ویدئویی از خاکسپاری عجیب و متفاوت در بهشت سکینه کرج در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که واکنش‌های انتقادی کاربران فضای مجازی را به همراه داشته است.

مراسم جنجالی خاکسپاری در کرج

این ویدئو که در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است، مربوط به مراسم خاکسپاری مرحوم زهرا مدرس زاده یکی از مسترهای عرفان انحرافی حلقه و از زندانیان سیاسی عقیدتی است که پیش از این همراه محمد طاهری سرکرده عرفان کذایی حلقه دستگیر شده بود. همزمان با مراسم خاکسپاری مدرس زاده اقوام و بازماندگان او به‌‌جای قرائت قرآن و گریه و ناراحتی برای از دست رفته‌شان به رقص و پایکوبی می‌پردازند و همراه با اجرای زنده موسیقی دست و جیغ و سوت می‌زنند.

فیلم جنجالی خاکسپاری در کرج

انتشار این ویدئوی بحث برانگیز در شبکه‌های اجتماعی و بالاخص در توییتر واکنش‌های انتقادی کاربران فضای را به همراه داشت. تعدادی از کاربران توییتر با انتشار این ویدئو در صفحات شخصی‌شان این اقدامات را نمایش مضحکی از جاهلیت مدرن معرفی کردند. در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از پست‌های کاربران فضای مجازی را که در واکنش به این ویدئو منتشر شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=516471

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.