خانواده های ایتام در سال جدید خانه دار می شوند

  • کد خبر : 488145
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
خانواده های ایتام در سال جدید خانه دار می شوند

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قدس گفت: در سال جدید هدف و برنامه کلی کمیته امداد در راستای تامین مسکن برای خانواده های ایتام خواهد بود.

امیر عذیری رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قدس در گفت و گوی با خبرنگار گروه اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، با اشاره به اقدامات کمیته امداد در زمینه توانمندسازی مددجویان و خانواده های ایتام اظهار داشت: یکی از مواردی که کمیته امداد امام خمینی(ره) در زمینه توانمند سازی افراد تحت پوشش انجام می دهد، بحث تامین مسکن از قبیل خرید و تعمیر مسکن مددجویان است.

وی افزود: در راستای این هدف در سال ۹۷ کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قدس تعداد ۲۲ مسکن برای خانواده های نیازمند این مرکز تهیه نمود و برای خرید مسکن این افراد تا سقف مبلغ ۳۰ میلیون تومان وام بلاعوض و مبلغ ۵ تا ۱۵ میلیلون تومان در قالب وام قرض الحسنه همراه با کمک و مساعدت خیرین و برخی از مؤسسات خیریه برای خانواده های تحت پوشش انجام شد.

عذیری تصریح کرد: در سال گذشته برای ۸۵ خانواده های ایتام موضوع تعمیرات مسکن به صورت جزئی و کلی انجام شد که این در بحث خانواده های تحت پوشش بوده است و در سال جدید هدف و برنامه کلی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قدس در راستای تامین مسکن برای خانواده های ایتام با فراهم بودن امکانات خواهد بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=488145

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.