رئیس اداره ارشاد ری:

خانه مطبوعات می‌تواند باعث تداوم همبستگی خبرنگاران شود

  • کد خبر : 623249
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
خانه مطبوعات می‌تواند باعث تداوم همبستگی خبرنگاران شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری گفت: موفقیت «خانه مطبوعات» در تداوم همبستگی خبرنگاران است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری امروز در بازدید از دفتر خانه مطبوعات، بهره‌گیری از تجربیات پیشکسوتان و استفاده از ظرفیت جوانان را عامل موفقیت خانه مطبوعات شهرستان ری برشمرد.

وی گفت: رمز موفقیت خانه مطبوعات در ایجاد همبستگی بین خبرنگاران و تداوم آن است و باید همواره برای حفظ آن تلاش مضاعف کرد.

صفوی، پرهیز از بروز حاشیه در جامعه، نقد منصفانه و ایجاد فضای آرام و امیدآفرین را از رسالت های مهم رسانه‌های ارتباط جمعی دانست و توسعه و پیشرفت جامعه را نیز مدیون پیگیری دلسوزانه امور، توسط خبرنگاران دانست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، خانه مطبوعات را تنها نهاد صنفی غیر دولتی دانست که مورد حمایت این اداره است و از تمام خبرنگاران خواست تا با عضویت در این نهاد، از مزایای آن بهره‌مند شوند.

تاکید بر هم‌افزایی ظرفیت‌های خبری شهرستان ری

رضا فغانی، مسئول خانه مطبوعات شهرستان ری نیز گفت: طی جلسات صورت گرفته شده با هدف هم‌افزایی ظرفیت‌های خبری شهرستان ری، هسته اصلی کارگروه اجرایی خانه مطبوعات مشخص شد و پنج کمیته نیز در این کارگروه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

نایب رئیس خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران یادآور شد: تهیه و تدوین منشور اخلاقی رسانه ها، معرفی خبرنگاران برای عضویت در شرکت تعاونی مسکن و صندوق قرض الحسنه خبرنگاران و بهبود وضعیت توزیع آگهی ها، از جمله پیگیری مشترک بسیج رسانه و خانه مطبوعات شهرستان ری خواهد بود.

مسئول خانه مطبوعات شهرستان ری اضافه کرد: شهرستان ری در سطح بالایی از ظرفیت رسانه ای قرار دارد و بسیاری از مدیران رسانه ای و فعالان خبری کشور، از شهرری برخاسته اند و امیدوارم با اتحاد، همدلی و همراهی تمامی فعالان رسانه ای و کمک مسولین محترم شهرستان ری و استان تهران، شاهد روزهای بهتر برای خبرنگاران و حرفه سخت و پرتلاش خبرنگاری باشیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623249

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.