خانم ابتکار ! شما رئیس سازمان محیط زیست هستید یا سخنگوی دولت؟

  • کد خبر : 143312
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۲
خانم ابتکار ! شما رئیس سازمان محیط زیست هستید یا سخنگوی دولت؟

گفت و گوی معصومه ابتکار با رسانه معاند بی بی سی در خصوص موضوع توافق هسته ای در حالی است که وی در اخرین سفر خود به شهرری نیز در خصوص وضعیت محیط زیست این شهرستان و رسیدگی به وضعیت وخیم تالاب عشق آباد نپرداخته به …

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از ره به ری؛ هنوز دو ماه از سفر معصومه ابتکار به شهرری نمی گذرد. در ان روزها بسیاری از مردم منتظر بودند تا اخباری از سوی معصومه ابتکار در خصوص رفع مشکلات تالاب عشق اباد شهرری ، آلودگی هوا شهرستان و مسائلی از این دست بشنوند.

اگر چه ابتکار در پایان این سفر به سخنرانی در فرمانداری ری پرداخت ، اما سخنانی که از سوی وی مطرح شد بیشتر به تشریح عملکرد اقتصادی دولت اختصاص یافت.

676789895656 (6)

به جرات می توان گفت ، اگر ان روز کسی ابتکار را نمی شناخت و سخنان وی را می شنید به شک می افتاد که ایشان رئیس سازمان محیط زیست است یا سخنگوی دولت ؟

ابتکار در سخنان خود در شهرری از پولهای بلوکه شده ی ایران ، مهار تورم توسط دولت ، برنامه ریزی دولت برای حل مشکلات اقتصادی و .. سخن گفت.

بخش هایی کوتاه از سخنرانی ابتکار نیز وضعیت آب و هوای کشور و وضعیت دریاچه ارومیه و آلودگی آب و هوا در تهران و .. اختصاص یافت.

روز گذشته در خبرها منتشر شد که معصومه ابتکار در خصوص توافق هسته ای ایران با رسانه روباه پیر (بی بی سی) به گفت و گو پرداخته است.

موضوع زمانی تلخ تر می شود که بدانیم ، در شرایطی که بخش های اعظمی از استان های جنوب ،غربی و حتی شرقی کشور با مشکلات ریزگردها مواجه اند و ده ها مشکل زیست محیطی دیگر ، تالاب ها و بعضی از دریاچه های کشور را تهدید می کند ، سرکار خانم ابتکار در نقش سخنگوی وزارت خارجه حاضر شده و به تحلیل در خصوص توافق هسته ای پرداخته است.

images

امید است رئیس سازمان محیط زیست به جای گفت و گو با رسانه های معاندی همچون بی بی سی و ارائه نظر در خصوص وضعیت توافق هسته ای و … ، به وضعیت محیط زیست پرداخته و گزارشی را به ملت شریف ایران ارائه دهد.

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=143312

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.