حکم محکومیت یک واحد رنگرزی آلاینده در شهرقدس صادر شد

  • کد خبر : 550769
  • ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
حکم محکومیت یک واحد رنگرزی آلاینده در شهرقدس صادر شد

سرپرست اداره محیط زیست شهرستان قدس گفت: یک واحد رنگرزی، به‌دلیل عدم بهره‌گیری از سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب و هدایت چاه جاذب به تحمل هشت ماه حبس تعزیری محکوم شد.

رضا شایسته ، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با محکومیت متصدی یک واحد رنگرزی  به تحمل هشت ماه حبس تعزیری اظهار داشت: فعالیت غیراصولی یک واحد رنگرزی در بخش مرکزی شهرستان، به‌دلیل عدم بهره‌گیری از سیستم تصفیه خانه فاضلاب و هدایت فاضلاب به چاه جاذب ، موجبات آلودگی منابع آب و خاک را فراهم کرده بود، از اینرو این اداره با اعلام جرم علیه متصدی واحد، موضوع را به مراجع قضایی منعکس کرد.

وی گفت: با توجه به تکرار جرم از سوی مسئول این واحد و عدم اقدام توجه به مهلت های اعطایی، مرجع رسیدگی کننده ، حکم محکومیت متصدی واحد را مبنی بر تحمل هشت ماه حبس تعزیری را صادر کرد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس تصریح کرد: این اداره شناسایی و برخورد قاطع قانونی با کانون‌های آلاینده که موجبات آلودگی منابع آب، خاک و هوا می‌شوند را در دستور کار دارد و تخلفات زیست محیطی را تحت پیگیری قانونی قرار خواهد داد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550769

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.